Skocz do zawartości

[OGÓLNY] Najładniejsza gra?


Recommended Posts

Wyśpisz się i jednocześnie kogoś okradniesz. Ach ta nowoczesna technologia . . .

Hahaha dobre :)

Może tak ogromnej korporacji jak Ubisoft te 100zł nie zrobi różnicy, i tak wielkie korporacje to nas małych ludzików okradają

a małe ludziki też chciały by kawałek tortu:)

To jak ukradnę loda i go poliżę i wyrzucę do śmietnika to nie ukradłem loda bo mi nie smakował??

Jedynie film pobrany z hostingu i wyrzucony po 24 lub 48 godzinach jest legalny do póki komuś go nie skopiujemy

na jakiś nośnik danych, orogramowania to nie dotyczy.

Mi się tam grafika podoba pierwsza plansza w nocy wygląda jak BF3 w nocy, w dzień już nie jest tak superowo.

Ale opłaca się włączyć najwyższe textury, tesselacje i anty aliasing, przynajmniej sam ma uszy okrągłe a nie

wyciosane z drewna:)

Ambien Oclusion jest 5 rodzajów, cienie ładnie wyglądają nie zombkują, nie jest źle, i nie potrzebuje proca z kosmosu

bo tam fizyki prawie nie ma, jedynie jak sam zżuci ciało z wysokości to jest tam jako taki byle jaki ragdoll a tak

wszystko praktycznie statyczne.

I Radeony jak zwykle muszą poczekać na zbawienne sterowniki beta :)

Link to post
Share on other sites

 

 

To jak ukradnę loda i go poliżę i wyrzucę do śmietnika to nie ukradłem loda bo mi nie smakował??

 

Przymierzasz kurtkę, jak dobra, to kupujesz,  a jak nie, to odkładasz na wieszak, półkę, czy gdzie tam wcześniej była.

 

 

 

nie potrzebuje proca z kosmosu bo tam fizyki prawie nie ma

 

Bo fizykę może liczyć tylko CPU...

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Taaa, recenzje, gdzie DA 2 i ME 2 i 3 to prekursorzy gatunków RPG... super.

 

Mass Effect 2 było dobre, czepiasz się :(

Najlepsza grafika? Kolejno:

  1. Wiedźmin 2 (ale tutaj raczej chodzi o artyzm i filtry)
  2. Battlefield 3
  3. Crysis 1 i 2 (mimo wszystko dwójka ma świetne efekty - głębia bokeh, fajne rozmycia, teselacja)
  4. Zmodowany Skyrim (ENB series) przebija wszystko.
Edytowane przez wujekdobryzbojek
Link to post
Share on other sites

Wstawiająć Battlefield 3 mialem raczej na myśli technologię ;). Kolory i tekstury cudem świata nie są, ale światła, cienie i ogólnie efekty są niezwykle realistyczne. Oczywiście na najwyższych detalach :P

Co do Skyrima to jego przewagę podkreśla obecnosć w grze wszelakich krajobrazów - ośnieżone szczyty, górskie potoki, zielone lasy i łąki - oraz efektów magicznych (płomienie, zamrażanie itp). GTA 4 po zmodowaniu też prezentuje się świetnie, ale to nie ta "ładność", o którą mi chodzi :).

Edytowane przez wujekdobryzbojek
Link to post
Share on other sites
Mass Effect 2 było dobre

 

Gra była taka dobra, jak sceny seksu podniecające.

 

Wiedźmin 2 jako 1. miejsce może być, bo design lokacji jest genialny, ale Crysis 3 ma równie dobry.

 

Danie BF3 to jakieś nieporozumienie, bo gra jest średnia. Żadnych zaawansowanych efektów graficznych, ani destrukcji otoczenia.

 

Kolory i tekstury cudem świata nie są, ale światła, cienie i ogólnie efekty są niezwykle realistyczne. Oczywiście na najwyższych detalach :P

 

:hahaha: :hahaha: :hahaha:

 

Ogólne efekty są takie, że ich brak, nie wiem, co w BF3 jest realistycznego. Chyba tylko cienie na trawie jak włączymy AO...

 

Skyrim z ENB + masa modów z teksturami, modelami i innymi duperelami zżera mi całe 2GB pamięci na karcie i co? Gra mocno zwolniła, w Białej Grani jest jakieś +40 klatek na 680 gtx i co? Gra wcale nie wygląda bardzo ładnie. Risen 2 i tak bije takiego Skyrima modami.

 

 

 

GTA 4 po zmodowaniu też prezentuje się świetnie

 

Na filmikach na YT, ale też sobie zainstalowałem mody z teksturami i ice cośtam najnowszego i wcale gra jakoś pięknie nie wyglądała. A to dlatego, że na filmach z GTA IV i Skyrim pokazują ten jakże "piękne" rozmazanie ekranu, które ma imitować dostosowanie się soczewki naszych oczu, ale i tak ten efekt się wyłącza, bo tylko przeszkadza w rozgrywce.

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

Wstawiająć Battlefield 3 mialem raczej na myśli technologię ;). Kolory i tekstury cudem świata nie są, ale światła, cienie i ogólnie efekty są niezwykle realistyczne. Oczywiście na najwyższych detalach :P

Masz na myśli supernove nazwaną "słońcem", brak dynamicznych cieni np. od latarki (nawet Source to obsługuje) i schodkowate cienie na ultra? BF3 pod żadnym względem nie prezentuje się tak by szczena opadała.

@Gwynbleidd

Ktokolwiek normalny gra z włączonym DoF?

Link to post
Share on other sites
Gra była taka dobra, jak sceny seksu podniecające. Wiedźmin 2 jako 1. miejsce może być, bo design lokacji jest genialny, ale Crysis 3 ma równie dobry.

O gustach się nie dyskutuje :P. Mnie gra wciągnęła. Gdyby była wg mnie słaba, to bym ją wywalił za okno. A nie wywaliłem

Battlefield 3 wg mnie jest tutaj ok - efekty są dobre, bo są realistyczne. Surowe, naturalne, ale realistyczne,bez niepotrzebnego przepychu.

 

@up

Szczena nie powala, ale też nie można powiedzieć że silnik i efekty sa brzydkie.

Edytowane przez wujekdobryzbojek
Link to post
Share on other sites

 

 

efekty są dobre, bo są realistyczne. Surowe, naturalne, ale realistyczne,bez niepotrzebnego przepychu.

 

Wymień je wreszcie, bo ja dzisiaj grałem w BF3 i nic takiego nie zauważyłem. Właśnie brak dynamicznych cieni, brak nawet durnych sun raysów (które będą w BF4 najwyższy czas), brak prawdziwego systemu zniszczeń, RPG i Swam leci baaaaaardzo wolno, w rzeczywistości to zapiernicza, że hej, to jest ten realizm? To nie jest surowe, to jest wszystko uproszczone, realistyczny to jest Crysis 1, a nie BF3.

Link to post
Share on other sites

Wymień je wreszcie, bo ja dzisiaj grałem w BF3 i nic takiego nie zauważyłem. Właśnie brak dynamicznych cieni, brak nawet durnych sun raysów (które będą w BF4 najwyższy czas), brak prawdziwego systemu zniszczeń, RPG i Swam leci baaaaaardzo wolno, w rzeczywistości to zapiernicza, że hej, to jest ten realizm? To nie jest surowe, to jest wszystko uproszczone, realistyczny to jest Crysis 1, a nie BF3.

1. Im mniej gówna na ekranie tym lepiej, słońce nie dokonuje takich filmowych efektów na ludzkich oczach jak ta supernowa na pół ekranu w BF3. Słońce jest imba bo ty wuja widzisz a gościu stojący do słońca tyłem ma czysty strzał.

2. SMAW, Shoulder-launched Multipurpose Assault Weapon

3. To już raczej kwestia balansu (bo po realizm to sięgamy po ArmA), ale racja, 45m/s dla wyrzutni rakiet w BF3 to przegięcie, 200m/s byłoby ok mimo że w rzeczywistości ile to ma? 500m/s?

Link to post
Share on other sites

Update co do tego Splinter Cell'a Blacklist - Dobra gierka, zdarza jej sie mieć save w gównianym momencie ale ode mnie 8/10 dla "gry" a 7/10 dla "kontynuacji" serii. Gra się przyjemnie i można przejść WIĘKSZOŚĆ gry nikogo nie dotykając ale zdarzają się misje wymuszające kombat. Fabuła jakaś taka dennawa ale nie pogorszta to grywalności bo misję są zróżnicowane. A także są wybory moralne (zabij lub nie), pomimo że tak na prawdę nic one nie zmieniają są i tak czymś wartym umieszczenia w grze jako odbicie od robienia tylko i wyłącznie tego co jest celem misji.Gre polecam każdemu kto lubi być "cieniem" (niezauważony przez cały poziom) i dla osób które gustują w byciu cichym mordercą a także każdemu między tym. Dla osób które lubią czystą nawalankę bez większej taktyki zalecam poszukać czegoś innego. Na przecenie kupie, ze względu na multi.

Link to post
Share on other sites

Fabuła dennawa ? Ma wiele powiązań z Conviction i nie tylko... ;) I wszystko jest ścisłe i jasne... Jest może nieco banalna ale bardzo czytelna i o to chodzi. Jest to gra akcji z możliwością przechodzenia na 3 sposoby. Wybory moralne mają znaczenie także nie wiem w co Ty grałeś... ;) Ogółem z czystym sumieniem stwierdzam że jest to wydane 100zł które było warto przeznaczyć na te produkcję :) A jeśli chodzi o grafikę to nie mam się do czego przyczepić... no chyba że tylko dlatego że to UE :P A fizyka jest... i jest liczona przez CPU (Havok). I nie wszystko jest statyczne.

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...