Skocz do zawartości

Sprzedam PC


Recommended Posts

Mam do zaoferowania komputer stacjonarny (PC). Nie był otwierany od nowości, ma jeszcze oryginalne plomby firmy Komputronik. Parametry:

 

Płyta główna: Gigabyte EP45-DS3LR

Procesor: Intel Core2Duo E7400 2,8GHz

RAM: OCZ 2GB DDR II 800 Reaper CL4-4-4 EPP (2 x 1 GB)

Karta graficzna: Gigabyte ATI Radeon HD4870 512MB

Karta dźwiękowa: Zintegrowana REALTEK

Obudowa: Aplus CS-Monolize II Czarna

Zasilacz: OCZ StealthXStream 2 500W 80+ 120mm

Dysk twardy: Samsung HD502HI 500GB

Napęd: LG DVD/RW LightScribe

 

Interesuje mnie tylko sprzedaż całości !

 

Cena: 950zł (pokrywam koszt wysyłki)

Zainteresowanych proszę o kontakt na PW.

Edytowane przez vissen
Link to post
Share on other sites

haha @ vissen ........podziękuj jacekgothicowi

 

teraz musisz "dzięki niemu" spuścić ceny do 650 zł hahahah

 

a tak poza tym niezły z ciebie koleś, sprzedawać syf w takim stanie. Ruszył byś dupsko i go wyczyścił chociaż. Nikt ci go nie kupi

Edytowane przez chreasy
Link to post
Share on other sites

jacekgothic - byś był zdziwiony jak ten komputer cicho chodzi. Gdy wentylator wmontowany w obudowę jest skręcony na najniższe obroty, to w pokoju nie słychać, ze coś jest włączone. Fakt, nie pomyślałem, żeby otworzyć i wyczyścić, ale nigdy nic mi się w nim nie grzało, więc nie widziałem takiej potrzeby.

Link to post
Share on other sites

No może już wentyl na chłodzeniu cpu umarł więc chodzi cicho ;)

A tak na poważnie,ja / i zapewne każdy kto dba o sprzęt/ widzi potrzebę

czyszczenia ,przedmuchania pcprzynajmniej z raz w miesiącu.

A zasilacz to naprawdę opłaca się często czyścić szczegulnie gdy

bierze powietrze z zewnątrz pc / montaż na dole budy /

Link to post
Share on other sites

Nic nie umarło, wszystko jest w jak najlepszym porządku. Wyczyściłem go przed chwilą i nie ma ani grama kurzu. A nie czyściłem go, bo nie chciałem tracić gwarancji poprzez zrywanie plomb. Niedawno minęła mi gwarancja, która obejmowała okres 2 lat, i dopiero mogłem swobodnie otworzyć skrzynkę.

Link to post
Share on other sites

950zł za taki zestaw ? Jedyne co według mnie jest dobre to zasilacz. Bez urazy dla sprzedającego. Teoretycznie lepszym wyborem będzie kupienie zestawu na LGA1155 np. z Celeronem G530 (wydajnośc na poziomie C2D E8400) oraz kartę pokroju 9600GT/HD5770 (zależy od wymagań co do gier).

Nie dość że gwarancja to przyszłościowa podstawka (zawsze można zamienić na I3/I5/I7).

Wiem o tym że zaraz pięciu innych mnie pojedzie że mówie nieprawdę ,ale czasami warto zaoszczędzić i dokupić części później (po tańszej cenie).

Link to post
Share on other sites
Gość JackHammer

9600GT/HD5770 (zależy od wymagań co do gier).

Jeżeli chcesz grać w gry na 9600GT to gratuluje.

 

Co do wątku to przeczyść ten komputer. Naprawde. To że cicho chodzi nie znaczy żę jest czysty.

Link to post
Share on other sites

Wiedziałem że tak właśnie będzie. Dla was liczy się tylko Full HD 1920x1080 prawda?? Są tacy ludzie co mają jeszcze monitory 15"/17" lub 19" calowe o rozdzielczości maksymalnie 1440x900. Po co do 1024x768 karta HD5770.. Pomyśl. Dla takich ludzi starczy w zupełności 9600GT.

Link to post
Share on other sites

Napisałem, że komp już jest wyczyszczony do cna.

 

@ Hutnik - to nie jest temat na dyskusje co do zestawu, który jest lepszy. Ja sprzedaje swój zestaw, a jak nie jesteś zainteresowany, to proszę nie pisać w tym temacie.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...