Skocz do zawartości

phenom 955, asus, pentagram


Recommended Posts

Koles wprowadza ludzi w blad?.Co to za komputer bez karty graf i reszty podzespolow?Wystarczy ze kupimy karte i pamiec i bedziemy mogli grac na full?Kupie 8600gt i gram na full?Niezla manipulacja.Musialem wtracic 3 grosze do twojego tematu.Tresc ogloszenia pozostawia do zyczenia.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Dariuszihno aka lukiwara :o to taki "BoT" jak DJADAMOS z torrenety.org. Do piekła z nim :> . "Oj mie płacz" komentarza 10 latka-ruki opadają ...

ogarnij się już gimbus i idź spać bo jutro nie wstaniesz, w każdym temacie spamujesz

 

 

Kojarzę twój nick z innego forum:-) Tak z czystej ciekawości, czemu się pozbywasz sprzętu?

z dw :>

trzeba przesiąść się na i5 :P

Link to post
Share on other sites

Odradzam interesy z tym panem, to zwykły oszust. Sprzedał mi zepsutego i rozkręcanego radka 4870 (nawet śrubek brakowało) i ściemniał, że to ja go uszkodziłem. Żałuję, że dałem się nabrać na jego "okazję", nie wymagając wstawienia zdjęć do aukcji.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Odradzam interesy z tym panem, to zwykły oszust. Sprzedał mi zepsutego i rozkręcanego radka 4870 (nawet śrubek brakowało) i ściemniał, że to ja go uszkodziłem. Żałuję, że dałem się nabrać na jego "okazję", nie wymagając wstawienia zdjęć do aukcji.

masz jakies urojenia człowieku

przypatrz się na wcześniejszej aukcji, jak nie widziales tam zdj, to jestes chyba ślepy

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...