Skocz do zawartości

Emachines E725 słaba wydajność w bardzo mało wymagających grach i programach.


Recommended Posts

Witam. Tak jak wyżej od pewnego czasu zauważyłem , że wydajność tego laptopa spada tzn. w takiej grze jak CS 1.6 w multi fps skacze od kilku fps do 100 w innych grach równie mało wymagających jest to samo. Reklamy wyskakujące podczas oglądania filmków również mulą laptopa a wcześniej tak nie było.

Czym to może być spowodowane?

Proszę o Wasze sugestie

Link to post
Share on other sites

Przeskanowałem, kurde nie utworzyłem sobie punktu przywracania i w zamian po przeskanowaniu Combofixem otrzymałem masę nowych folderów, których sie nie da usunąć może ktoś wie co z tym zrobić :P wiem mój błąd. A może to Windows 7 , może on jest zbyt ciężki do tego lapka... sam nie wiem już... konfig lapka

Intel Pentium Dual Core T4200 2.0GHz 1MB cache

Intel GMA 4500MHD

3 Gb DDR 2 800 MHz Hynix

Dysk Toshiba 160 GB

Edytowane przez CrisMasteR
Link to post
Share on other sites

Foldery jakie zostały na C: Boot, MSOcache, ProgramData, Qoobox, Recoveri i temp - nie pomaga opcja w panelu sterowania "nie pokazuj ukrytych plików ,folderów ani dysków"

D:$RECYCLE.BIN

E:Config.Msi

Tak jak napisałęm foldery sie nie ukryją ani nie usuną :(

 

Edytowane przez CrisMasteR
Link to post
Share on other sites

No mnie troszkę przeszkadzają ale ok mniejsza z tym...

Wydajność się nie zmnieniła dalej tnie a w CS 1.6 dalej rwie. Wiem ,że ta grafika w tym lapku jest do niczego ale jakoś rok temu tak bardzo mi to nie przeszkadzało ponieważ ta grafika była sporo płynniejsza.

Link to post
Share on other sites

Nigdy nie skanuj ComboFixem, tylko w ostateczności, Combofix robi w systemie rzeczy nie odwracalne to po 1 a po drugie najpierw HijackThis potem RSIT i szukasz na odpowiednim dziale w forum, a nie combofix .... rozumiem combofix przy virut'cie ale bez jaj przy zamuleniach ...

Wyłącz całe gui systemu ( efekty przezroczystości itd. można to zrobić przez seven sunrise ) a potem zobacz wydajność. Przy normalnym użytkowaniu kompa nie powinna zamulać ale przy grach tak :)

 

Dodam oglądanie filmów piszesz i reklamy czyli to YT lub cos w ten deseń, czyli jest możliwość że korzystasz z mozilli co robi mozilla ?? Nowa mozilla ma oddzielny menager który zamula kompa, ten menager zajmuje się patchami takimi jak flash itd. zmien przeglądarkę na opere i zobacz efekty :):)

Edytowane przez Jozio
Link to post
Share on other sites

Heh właśnie nie wiedziałem z tym Combo.... Ale już trudno przyzwyczaję sie do tych folderów :)

Wcześniej na tym lapku była Vista czyli w sumie bardziej obciążający system i wszystko było ok. Później przesiadłęm się na 7 i też było ok tylko aero podczas zamykania okienek przycinało czego na Viście nie było. Na Viście aero było płynne. Na początku w singlu CS nie przycinał przy żadnych wybychach granatów itp... teraz tak się dzieje nie wspominając już o katorgach grania na multi..

 

Dodam oglądanie filmów piszesz i reklamy czyli to YT lub cos w ten deseń, czyli jest możliwość że korzystasz z mozilli co robi mozilla ?? Nowa mozilla ma oddzielny menager który zamula kompa, ten menager zajmuje się patchami takimi jak flash itd. zmien przeglądarkę na opere i zobacz efekty :):)

Tak korzystam z mozillii, na Operze jest trochę lepiej już nie widać takich zrywów podczas wyskakiwania jakichkolwiek reklam :)

Dzięki Jozio

 

Nigdy nie skanuj ComboFixem, tylko w ostateczności, Combofix robi w systemie rzeczy nie odwracalne to po 1

Jeśli mógłbyś mi wytłumaczyć to jakie nieodwracalne zmiany robi ten Combofix?

I jeszcze jedno dlaczego aero przycina mi tylko podczas zamykania okienek dużych i małych?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...