Skocz do zawartości

Taka grafa do gier ???


Recommended Posts

dobra i tak kupie gotowy komp, na części nie mam kasy

Chyba nie myślisz, że te "gotowe kompy" są jakimiś jednolitymi zestawami? To zlepek części kupionych przez kolesia i złożony do kupy. Ten zestaw nie jest składany przez żadną markę komputerową, ani przez nią sygnowany. To samo masz kupując części w sklepie - tam też ci je złożą w "gotowy komputer" za darmo, tylko że będziesz w stanie wybrać nieco lepszy zestaw.
Link to post
Share on other sites

jak chce dostać "elegancki" zasilacz Take Me... no cóż :jupi:

no ale dzieki zastosowaniu nowoczesnego ukladu ppfc zapewnia nizsze zuzycie pradu :)

 

tak szczerze, zestaw zestawem, kon jaki jest kazdy widzi, ale wkurza mnie strasznie eksponowanie na aukcjach rzeczy ktorych sie nie kupuje. patrz: zintegrowana dzwiekowka i sieciowka.

 

dziwne tez sa teksty w stylu:

tylko z naszymi komputerami dostaniesz pełną dokumentację i wszystkie sterowniki do komputera.

i ja mam pelna dokumentacje i stery do mojego komputera, dziwne to o tyle, ze zakupy robilem gdzie indziej.

 

drogi Huntcoldzie, zestaw ktory widnieje na tej aukcji to renata beger po photoshopie. zdziwisz sie jak go odpalisz w domu, i sie okaze ze "nowoczesne, szybkie, najlepsze etc" to cienka blacha, lichy zasilacz grozacy pozarem, i nowe ale nie nowoczesne podzespoly. budzet jakim dysponujesz pozwala stworzyc cos, na czym da sie zagrac i co da sie w przyszlosci rozbudowac. na forum sa ludzie ktorzy moga Ci pomoc, tylko nie mozesz walic fochow...

 

wskazowka nr 1: odpusc sobie gotowe zestawy z allegro. niestety nie znajdziesz tam nic.

Link to post
Share on other sites

Ehh :jupi: Widać że to jakiś 9 latek, który nic nie rozumie.

 

Huntcold99, to twoja głowa, kupuj sobie ten mega wydajny zestaw na allegro, następnego dnia będzie boom! Koledzy wyżej dobrze ci radzą, a ty nie masz wg. szacunku do nich. A tak poza tym odradzam gotowce z allegro.

Link to post
Share on other sites

słuchaj może ty nic nie rozumiesz.. np. chce komp na raty więc jak miałbym kupić części ??

Trzeba było pisać.

 

Na esc.pl złożą ci kompa za free, wystarczy że znajdziesz części i dasz je do koszyka. Potem napiszesz w komentarzu żeby ci go złożyli i oczywiście napisz że chcesz na raty.

Link to post
Share on other sites

Jedno jest pewne Tu piszący na forum dobrze tobie radzą. Nie opłaca się kupować komputera z okładki/ złożonego z najtańszych części jakie im podlecą pod rękę z tych z reguły nie kupowanych przez ludzi bo tak jest jeśli coś leży w magazynie trzeba to upchnąć... I przy tym zestawie sobie policzą 350zł za złozenie:/ Ani to ciche ani wydajne gdzie tu logika. Polecam złożyć kompa z części i wziąć na raty. Wierz mi każdy sklep chce zarobić i na ludziach nie znających się. Zarabia właśnie w ten sposób. To nie ich wina ze wpadną w sidła. Jakby ten sklep był pro profesjonalny to by takiego ustrojstwa nie wciskał. Każde sklepy tak robią. Pozdro All

Link to post
Share on other sites

Rotorek to on napewno zrozumiał;P hehe Chodziło mu o to ze kartę graficzną nie cechuje rozmiar pamięci a jej częstotliwość, szyna i generacja. A procesor graficzny im ma wiecej procesorów strumieniowych tym lepiej dla ciebie

Gt 9500 1gbram ma ich 8rop 16tmu i 32 sp przepustowość pamięci 128bit Mało!!! Pkt:1420

gt 9600gso ma 12rop 48tmu i 96sp przepustowość pamięci 192bit do pkt:3370

Pamięć ram tylko ma zastosowanie profesjonalnych obróbkach grafiki. Ale 9500 ta grafa i do tego sie nie nadaje.

Link to post
Share on other sites

Więc napisałem o tym wcześniej ze składają kompy z tych podzespołów co ludzie nie chcą hehe znaczy sie z resztek z magazynu... stare nikomu nie przydatne leżąc sie marnują a tak to może ktoś kupi:)) Widząc jak pracowałem w serwisie widok podzespołów i komputerów /konfiguracji dobijał hehe. Ale sklep w którym pracowałem już poleca minimum chieftec 450w wiec nie najgorzej. A podzespoły wybiera użytkownik. Są zestawy całe ale nawet na nie nie patrze heh... Ale widziałem często bajer taki ze do cf była płyta taka archaiczna ze trzeba było zworki przekładać żeby przełączyć a tam była grafa 4870 do cfa lepszą płyte bym radził. Było tez naprawdę dużo płyt intela pewnie dlatego ze gwarancja 5lat

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...