Skocz do zawartości

Chłodzenie pod 1156


Recommended Posts

Witam. Czy ktoś z Was ma może informacje kiedy pokaże się moduł instalacyjny do Mugena II na socket 1156? Jeżeli nie macie takiej informacji to jaki z obecnie dostępnych "wiatraczków" polecacie właśnie pod ten rodzaj procesorów. Głównie chodzi mi o i5 750.

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Scythe Ninja II rev.B jest wyposażony z zapinkę dla LGA1156 (do zwykłej Ninjy II można dokupić samą zapinkę).

Mugen II w rev B ma być dostępny w połowie listopada (nie będzie to zwykła zapinka jak w BOXach czy Ninjy II ale kompletny backplate z mocowaniem). Ze strony Scythe:

"Mugen 2 CPU Cooler is schedule to be compatible to socket LGA1156 but will be as “Revision B” version with completely re-worked mounting clips by middle of November 2009."

Link to post
Share on other sites

Witam. Mam podobne pytanie, jak kolega woopy. Interesuje mnie chłodzenie do CPU, które będzie przede wszytkim CICHE! Ma również mieć możliwość montażu na 775 a później 1366/1156.

Głównym wyznacznikiem jest cisza, nie musi być wielkie i ultra wydajne, bo u mnie box daje rade.

Link to post
Share on other sites

bucyfer

nie musi byc wielkie a ma byc ciche.

 

co to? zagadka z zaczarowanego olowka ? :jupi:

 

kazde ktore ma byc ciche musi byc wielkie jedno z drugim jest powiazane jak

tapeta z klejem

 

kiedy wyjdzie mocowanie

http://www.yooki.pl/index.php?p1232,chl ... k-967-nero

http://www.yooki.pl/index.php?p1113,chl ... l-nordwand

lub

http://www.yooki.pl/index.php?p1339,chl ... -intel-amd

Link to post
Share on other sites

Wracając do tematu mam pytanie z trochę innej beczki. Czekam na Mugena II pod 1156. Dzisiaj będę składał PC i mam pytanie. Czy jest sens pozbyć sie pasty na BOXowym chłodzeniu i zastąpić ją OCZ Freeze? Chodzi mi o to że potem przy zmianie na Mugena nie zostały pozostałości boxowej pasty. Jeżeli jest w tym sens to proszę o informacje jak i czym pozbyć się pasty z BOXowego chłodzenia.

Link to post
Share on other sites

Czy jest sens pozbyć sie pasty na BOXowym chłodzeniu i zastąpić ją OCZ Freeze? ... Jeżeli jest w tym sens to proszę o informacje jak i czym pozbyć się pasty z BOXowego chłodzenia.

Jasne, w stosunku do boxowej pasty temperatura spadnie Ci kilka stopni (3-4*C).

Jak się jej pozbyć? Najlepiej wytrzeć ją ręcznikiem papierowym a później wypolerować powierzchnię drugim kawałkiem nasączonym alkoholem (spirytus, izopropylowy).

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...