Skocz do zawartości

Sprzedam PSP 2004 slim&lite 8GB przerobione


Recommended Posts

Jak w temacie, sprzedam PSP slim&lite soft 5.50 Gen D3). Gratis dorzucam oryginalną kartę pamięci sandisk memory stick pro duo 8GB, ładowarkę oraz pokrowiec. Na karcie znajduje się wiele gier między innymi: Crysis core:final fantasy VII(najlepsza gra na psp moim zdaniem), God of war ghost of sparta oraz God of war chains of olympus. Cena 399zł, oczywiście do negocjacji. Możliwe allegro. W razie potrzeby mogę wrzucic kilka zdjęc konsoli.Pozdrawiam

Edytowane przez Paulo12
Link to post
Share on other sites

Ok, ale czytaj ze zrozumieniem. Ja nie przerabiałem tej konsoli tylko kupiłem ją przerobioną. Wejdź na allegro i zobacz ilu sprzedających ma w nazwach swoich aukcji słowo "przerobione".Pozdrawiam.

Edytowane przez Paulo12
Link to post
Share on other sites

Sprzedam za 350zł. Cena do negocjacji. Czekam na oferty kupna. Piszcie na priv lub gg:3379057.

 

Odświeżam, psp z ładowarką i pokrowcem w dobrym stanie za 220zł a karta 8GB za 49zł. Razem za 255zł.

Edytowane przez Paulo12
Link to post
Share on other sites

''

osoba, która wytwarza lub posiada urządzenia lub ich komponenty służące do obchodzenia technicznych zabezpieczeń przed odtwarzaniem może trafić za kratki nawet na 3 lata.'' Ja nie posiadam takich komponentów. Nie umiem obchodzić zabezpieczeń, czytajcie ludzie ze zrozumieniem. Samo przerabianie konsol jest nielegalne. Proszę o nie poruszanie więcej tego tematu. Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

kur**cze...

czy wy pójdziecie za to do więzienia, że on sprzedaje konsole ? Sądzę, że raczej nie, więc się uspokójcie z tymi komentarzami :)

 

Czy to widzicie, czy nie, połowa posiadaczy konsoli ma je przerobione, taka jest prawda. Nie będę tu debatować nad tym, czy jest to słuszne czy nie, ale nie pchajcie sie tam gdzie was nie chcą.

 

Ostrożnie ze sprzedażą. Za przerabianie konsoli trafia się do pierdla.

To teraz wyobraź sobie ile jest konsol w Polsce i podziel tą liczbę przez pół, a następnie zapytaj się w ministerstwie bezpieczeństwa publicznego, czy mają tyle miejsc w więzieniach :) Edytowane przez Madzina
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...