Skocz do zawartości

Sprzedam ASUS GTX 570 DCII jak NOWA!


Recommended Posts

Mam na sprzedaz prawie nowa karte ASUS DCII GTX570!

Kupiona w pazdzierniku ubieglego roku! Posiadam na nia fakture VATT! Sprzet w 100% sprawny ! Zamontowana i wlozona do komputera, od tamtej pory lezy i nie jest uzywana (przeprowadzilem sie i praca nie pozwala na zabawe w gry). Dlatego sprzedam ja z mila checia! Wiecej pytan prosze na : 796-595-939

 

Asus GeForce GTX 570 DCII 1280MB DDR5 /320bit/ 2xDVI/HDMI [ENGTX570 DCII/2DIS/1280MD5]

Gwarancja producenta: 36 miesięcy

 

Klasa produktu: Karta graficzna Producent chipsetu: NVidia

Typ chipsetu: GTX 570

Szyna pamięci: 320-bitowa

Rodzaj pamięci: DDR 5

Zainstalowana pamięć wideo: 1280 MB

Częstotliwość RAMDAC: 400 MHz

Taktowanie rdzenia: 742 MHz

Taktowanie pamięci: 3800 Mhz (efektywnie)

Typ złącza magistrali: PCI Express X16

Złącze zewnętrzne: HDMI, 2 x DVI, Display Port

Obsługiwane standardy: DirectX 11

 

Cena do negocjacji !

1230zl!!

Mozliwe allegro !

Link to post
Share on other sites

nie sprzedawaj mu za 1100 , tylko stracisz wrzuć na allegro i kupiec się znajdzie za 1200 w ciagu 4 dni pzdr

Lukwiara to typowy pies ogrodnika do tego konto junior na allegro swiadczy o wszystkim GIMBUS omijac z daleka !

Edytowane przez NeverMiss
Link to post
Share on other sites

Powodzenia w sprzedaży budy dla GRACZA na allegro, ze złomowiska.

 

Nie biorę tej płyty, na morele.net jest 560 Ti 2GB za 960 zł. Tymczasowo wezmę tę, a po wakacjach wymienię na GTX 680 TF II.

Link to post
Share on other sites

@

beka z ciebie jeżeli 17 lat to gimbus to gratulacje debilizmu , pozatym tutaj każdy by chciał prawie za darmo nie ma tak GIMBUSIE!

Mówisz że masz 17 lat a zachowujesz się jakbyś miał góra 12 ale to szczegół bo i tak nie ogarniasz.Zastanawiające jest tylko to że nie ma tu żadnego moderatora który zrobił by porządek z takimi trollami jak ty.A tak poza tym to nie wiek cię określa tylko twoje zachowanie a to nie stoi na zbyt wysokim poziomie.Co do tego że każdy chce za darmo to zerknij może najpierw na siebie i swoje posty a potem się wysilaj na takie stwierdzenia.Na koniec życzę ci powodzenia w dalszych "podbojach internetowych" bo na więcej cię chyba nie stać. Żegnam !

Link to post
Share on other sites

okok dajcie kałmanawardze spokój ja opychałem phenomka II x 4 955 za 300zł ni chodził na wyższym niż 1,4 V napięciu a klient za 350 chce 3 X 720 sprzedać i puszcza go na 1,55 wysoko LOL ale głupi to łyknie

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...