Skocz do zawartości

Konto steam


Recommended Posts

Mam takie pytanko-jakie miałeś hasło do konta steam? (oczywiście nie dosłownie,podaj tylko ile jakich liter(dużych\małych) i cyfr).

Ja mam hasło na 20 znaków-dużych,małych i cyfry.Konto steam mam już 5 lat i dużo gier na nim,więc tak myślę może by jeszcze 10 znaków dopisać dla pewności :D

Edytowane przez Nalovp
Link to post
Share on other sites

7 liter i 3 cyfry ale nikomu nic nie podawałem to było tak wylogowałem się na moment ze steam na dosłownie 5 min i loguję się patrze nie mam gier w bibliotece patrzę na znajomych nie mam i miałem jakiś dziwny nick tylko go usunołem i z nerwów nie pamiętam ale co robić ?

Edytowane przez kamil330i
Link to post
Share on other sites

Jeśli wyślesz zgłoszenie i masz jakąś grę w wersji box na której masz podanego na kartce cd keya wystarczy że wyślesz im skan i wyślą ci nowe hasła. Kiedyś tak miałem z cs'em anthology. Musiałem zrobić zdjęcie cd keya na dowód czy konto jest moje

Link to post
Share on other sites

hm wiecie co w przeciagu 2-3 dni czytam już chyba 5x raz na różnych forach,ze komus skradziono konta i sam teraz zmieniłem swoje hasło na maksymalnie najtrudniejsze :P myśle,ze to powinno jakos prewencyjnie pomoc w przyszłosci

Edytowane przez maniuox
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...