Skocz do zawartości

HardCore Gaming pc [13500zł]


Recommended Posts

Obudowa: Corsair Obsidian Series 800D Black

buda warta ceny, szczególnie jeśli zakładasz chłodzenie wodne jest cholernie duża, mi do gusty nie przypadła, dlatego wole predatora:http://www.youtube.com/watch?v=ORDtO72-EV0&feature=related

 

Zasilacz: XFX Black Edition 1050W

Ten XFX jest na bebechach Seasonica, firmy razem współpracują, XFX daję często 2 letnią gwarancję na swoje produkty, dlatego przeważnie jest tańszy od seasonic (mowa o zasilaczach)

Link to post
Share on other sites

Wiesz, korzystam ze steam'a, więc giery zawsze na pc, 0 płytek, a zamierzam także nagrywać zagrajmy itp, fraps zjada mocno przestrzeń na dysku więc zrozumiałe że dużo jej wymagam a ssd jest, bo chcę, i chcę 250gb :D

 

@edit

No ten predator ma bardzo szpanerski styl, może jednak wezmę go :D

Edytowane przez elemat28
Link to post
Share on other sites

@mutissj

Niereferent "dmucha" na kartę niżej i się robi gorąco, a referent sam w sobie jest ciepły, ale w CF/SLI wydmuchuje powietrze w stronę HDD i zatok 5,25. Można by dać referent na górę i niżej niereferent, ale czy to zadziała?

 

 

i5 2500K jest w większości gier wydajniejszy od i7 więc płacenie 400zł za kilka klatek mniej to głupota.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czemu miało by nie zadziałać, tylko że niereferent musiał by być oc do poziomu niereferata aby go nie blokować i aby dobrze razem pracowały.

 

@swoją drogą, skoro wychodzą za jakiś czas nvidie, a ja szczerze mówiąc nie kupie ekstremalnie szybko tego kompa, to raczej wezmę nowe nvidie, zrobie SLI i git.

Edytowane przez elemat28
Link to post
Share on other sites

Niereferent "dmucha" na kartę niżej i się robi gorąco, a referent sam w sobie jest ciepły, ale w CF/SLI wydmuchuje powietrze w stronę HDD i zatok 5,25. Można by dać referent na górę i niżej niereferent, ale czy to zadziała?

Chodzi Ci o taki obieg powietrza w budzie i w okół budy? narysowałem przykład: , i tak nie wiele da bo referent będzie podgrzewał nie referenta

 

 

http://img29.imageshack.us/img29/1672/planxd.png

Edytowane przez mutissj
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...