Skocz do zawartości

Karta graficzna do 250zł


Recommended Posts

Witam , to mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość :) Ostatnio moja karta graficzna się spaliła:( . Mam uzbierane 250zł na nową kartę . I nie wiem jaką kupic proszę o pomoc !!! JEstem totalnym laikiem w kupowaniu kart graficznych

Oto mój PC na chwilę dzisiejszą:

Płyta główna: GIGABYTE MA74GMT-S2

Procesor: AMD(Athlon) II X2 255 (2x3.1GHz)

Ram: 4Gb DDR3

Dysk: Seagdate 500GB

Karta graficzna: GeForce 940GT ( pożyczona od kolegi na jakiś czas :D )

Zasilacz: MODECOM LOGIC 400W .

Monitor CRT HP 17 cali . Proszę o kartę graficzną ktora działałaby z tym monitorem ( bo ostatnio od kolegi porzyczyłem GT430 PALIT DDR3 1GB i przez podłączenie VGA oraz za pomocą przejściówki podłączenie DVI nic nie dawało żadnego sygnału do monitora. A komp i karta startowały normalnie... U kolegi ta karta działała... Natomiast ta co teraz mam ta 9400GT działa i u mnie i u niego ... Możecie powiedzieć dlaczego ?

Komputera używam do studia nagrań(do gitarki) , do gier takich jak cs 1.6 cs:s oraz CS:GO chciałbym aby mi chodził jako tako . Proszę także o taką kartę aby znakomicie chodził tam cs:source oraz Modern Warfare 2 .

 

Prosze o pomoc... Pozdrawiam Smiley222

Edytowane przez smiley222
Link to post
Share on other sites

aha spox dzięki panowie za doradzenie . Ale odnośnie tego braku sygnału z tej karty PALIT GT430 1gb ddr3 128bit ?? Moglibyście coś pomóc bo kumpel powiedział ze za rozsądną cenę mi ją sprzeda ale dzisiaj miałem ja u siebie i nadal nie działa.... A u niego działa, w serwisie komputerowym też działała specyfikacje mojego kompa macie na górze więc proszę o pomoc... Powiem tyle: gdy jest włożona karta do kompa i podłączony monitor przez D-SUB(VGA) to karta uruchamia się wiatraczek się kręci komp wydaje taki jeden krótki piiiip i karta normalnie chodzi ale monitor w ogóle nie reaguje proszę o pomoc!!! P.S.: Na przejściówce DVI--VGA też testowałem i też nie dziala . U kumpla i w serwisie działa znakomicie all . PROSZE O POMOC ...

Link to post
Share on other sites

Nie ma szans żeby poszedł na tym zasilaczu HD 4850 będzie czarny ekran i tyle, bo zasilacz tego nie uciągnie

 

aha spox dzięki panowie za doradzenie . Ale odnośnie tego braku sygnału z tej karty PALIT GT430 1gb ddr3 128bit ?? Moglibyście coś pomóc bo kumpel powiedział ze za rozsądną cenę mi ją sprzeda ale dzisiaj miałem ja u siebie i nadal nie działa.... A u niego działa, w serwisie komputerowym też działała specyfikacje mojego kompa macie na górze więc proszę o pomoc... Powiem tyle: gdy jest włożona karta do kompa i podłączony monitor przez D-SUB(VGA) to karta uruchamia się wiatraczek się kręci komp wydaje taki jeden krótki piiiip i karta normalnie chodzi ale monitor w ogóle nie reaguje proszę o pomoc!!! P.S.: Na przejściówce DVI--VGA też testowałem i też nie dziala . U kumpla i w serwisie działa znakomicie all . PROSZE O POMOC ...

Bo zasilacz nie daje rady nawet na tej karcie.

Link to post
Share on other sites

wiem wiem ale kiedyś jeszcze ( tzn. w grudniu 2011 roku ta karta normalnie mi chodziła , bo przymierzałem sie do jej kupna i normalnie odpalała ale teraz nic sie nie wyswietla czarny ekran . Więc jaką kartę radzicie do takiego zasilacza i aby Counter Strike : Source sie nie cioł( miał 100fps'ów) ... ??

Edytowane przez smiley222
Link to post
Share on other sites

oki dzięki a mógłbyś jeszcze parę zasilaczy mi zlinkować ? to któryś napewno kupie :) A i jaka karta graficzna by na tym moim logic 400W poszła ? jaką na ten zasilacz karte proponujecie bo ja będę tylko w Counter Strike Source grać tak żeby w grze tej było ciagle 100FPSów ...

 

Proszę jeszcze kilka zasilaczy tak do 120 złotych... Tylko żeby te zasilacze były. Wiecie wytrzymałe jak chieftec ...

 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...