Skocz do zawartości

Komputer Intel C2D E6550 2,33 GHz/4GB RAM DDR3/nVidia GTS450GB


Recommended Posts

Sprzedam komputer używany w bardzo dobrym stanie

 

Procesor: Intel Core2 Duo E6550 2,33GHz ( 2 rdzenie)

Płyta główna: ASUS P5K SE

Karta grafiki: nVidia GeForce 450 GTS 1 GB DDR5 firmy EVGA

Pamięć: 4GB DDR2 ( 2 kostki po 1 GB 800 MHz oraz 1 kostka 2 GB 800 MHz ) firmy GoodRam

Zasilacz: Amacrox 500W (skuteczne zasilanie 460~500W)

Dysk: 240 GB

Nagrywarka DVD z technologią LightScribe (możliwość tworzenia własnych obrazków na powierzchni płyty DVD)

Obudowa: Fever Shinobi LCD Black

System operacyjny: Winodws 7

 

Dodatkowo:

Adapter WiFi: TP-Link 54Mbps | TL-WN321G

 

Obudowa czarna z przednim wyświetlaczem LCD. Możliwość podpięcia 2 wiatraczków oraz ich regulacji prędkości obrotów. Obudowa zawiera przedni wiatrak.

 

Na tym komputerze spokojnie można pograć na maksymalnych detalach w gry takie jak: Skyrim, World of Warcraft, DeadIsland, Portal 2, Dirt 3 czy Crysis 2.

 

Możliwość odbioru osobistego w okolicach Poznań Plaza.

tel: 514-629-578

e-mail: zawas @ o2.pl

gg: 3499884

Link to post
Share on other sites

Nie chce być jakiś chamski czy coś ale po prostu brak mi słów na takie teksty: "Na tym komputerze spokojnie można pograć na maksymalnych detalach w gry takie jak: Skyrim, World of Warcraft, DeadIsland, Portal 2, Dirt 3 czy Crysis 2. "

Do nowicjuszy: Przystańcie uważać forumowiczów za idiotów i oszczędźcie miejsca na takie bzdury! Bo na tym kompie by się nie zacinał WoW i Portal 2 z wymienionych gier.

Link to post
Share on other sites

@david1206 chyba Cię za przeproszeniem porąbało... Jeśli chodzi o samego GTSa to posiadałem takiego i bez problemu można zagrać na full we wszystkie z wymienonych gier plus należy dodać do tego choćby Mafię 2 czy inne produkcję. GTS wcale nie jest taki słaby. Co prada ja mam 4 rdzeniowego procka, ale wątpie żeby to robiłą aż taką różnicę.

Link to post
Share on other sites

@david1206 chyba Cię za przeproszeniem porąbało... Jeśli chodzi o samego GTSa to posiadałem takiego i bez problemu można zagrać na full we wszystkie z wymienonych gier plus należy dodać do tego choćby Mafię 2 czy inne produkcję. GTS wcale nie jest taki słaby. Co prada ja mam 4 rdzeniowego procka, ale wątpie żeby to robiłą aż taką różnicę.

full to full, a nie wyłączony antyaliasing i filtorwanie oraz cienie na minimum
Link to post
Share on other sites

Mówię wam tylko że grałem na GTS450 od Palita (512mb GDDR5) we wszystkie te gry (no poza Dead Island i Skyrim bo jak Skyrim wyszedł to już nie miałem tej grafy wiec się nie będe kłócił co do wydajności w tej grze) Grałem w 1440x900 ze wszystkim na full (nie pamiętam czy AA zbijałem nieco, ale być może)

chodzi na maksymalnych detalach na 640x480, to sie zgodze;d

Chyba na 9500gt ;)
Link to post
Share on other sites

Pamiętajcie że tutaj bangla chwyt marketingowy. Detale "wysokie" w rozumieniu sprzedawców (jak i twórców gier), to wcale nie detale najwyższe (Crysis 2 ma chociażby jeszcze "bardzo wysokie" i "ekstremalne"). Tak więc detale "wysokie" nie są wcale takie wysokie, jeśli wiecie ocb. Inna sprawa że idąc za tą tabelką http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/Testy_wydajnosciowe-3718/strona/13737.html to na tym GTS'ie i na "wysokich" gra będzie niegrywalna, bo spadki są zbyt duże a w dynamicznym FPS'ie jakim jest C2 takie coś skutecznie zabija rozgrywkę.

 

WIĘC MIMO WSZYSTKO SPRZEDAWCA LECI W KULKI :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...