Skocz do zawartości

Tablet do przeglądu internetu.


Recommended Posts

Witam. Mam telefon Samsung Monte, ale na nim bardzo źle się po internecie poruszać, postanowiłem (bardziej pomyślałem), że tani tablecik pomógł by mi w podróży, tym bardziej że można do niego wpiąć modem internetu. Znalazłem jeden z tańszych tabletów

 

http://allegro.pl/zestaw-tablet-1-1ghz-android-klawiatura-promocja-i2091970836.html

 

Oczywiście, nie kręcą mnie te czerwone napisy, "PROMOCJA, NORMALNIE KOSZTUJE 500 A U NAS 200", chodzi o to, czy sprawdzi się podczas przeglądania, internetu i czy w ogole sie nadaje, odczuje dużą różnice?

Link to post
Share on other sites

Jeżeli chcesz wydać 200 zł to lepiej daj komuś na ulicy, będzie większy pożytek. Oczywiście jest to twoja sprawa i zrobisz co chcesz ale taki tablet to największy szmelc jaki może być i szczerze wątpliwe jest to żeby na nim dobrze przeglądać internet, cokolwiek na nim będzie beznadziejne. Już lepiej kupić jakiś telefon z andkiem za 400 zł niż ten tablet... Jeżeli zaś chcesz tablet za około 750 zł czy jakoś tak jest tablet Lenovo i gwarantuje Ci, że z tego będziesz dużo bardziej zadowolony niż z tego co pokazujesz. Moja znajoma kupiła sobie podobną podróbkę tylko że była to podróbka PSP. Dajcie spokój... Gry typu mario bros ... Wykonanie - beznadziejne. Nie użyteczny i zepsuł się i pomimo gwarancji, pomimo specjlaisty nic nie dało się już naprawić i koniec... Szkoda kasy na takie rzeczy

Link to post
Share on other sites

Kupisz rzecz porządną to będziesz miał z tego pewien spokój, że masz coś co działa zgodnie z przeznaczeniem zamiast po miesiącu dokładać murzynom w Afryce do ich stert elektronicznych śmieci. Kupowanie dobrych rzeczy jest ekologiczniejsze niż zaśmiecanie szmelcem środowiska. Nie mówię o zakręceniu lecz powinnością wobec przyszłych pokoleń które urodzą się na kupie śmieci.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...