Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam.

 

Czy jest sens wymiany SSS v1 na jakies z "wyzszej polki" do 350zl. Czy bedzie zauwazalna jakosc dzwieku w grach i w muzyce?? + do tego SB Audigy SE. Moga byc bez mic lub nawet z. Bo mam ZM-mic.

 

 

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Karte dzwiekowa dopiero co kupilem wiec nie chce wymieniac znowu bo sie juz dosc nameczylem. I wszyscy polecaja te superluxy az takie dobre sa??? powiedz mi dlaczego v1 sa beznadziejne ?powod

Link to post
Share on other sites

Co z tego, że dopiero kupiłeś? Karta za 30 zł, straszny wydatek. Sprzedaj na allegro za tyle samo.

 

Gdyby Superluxy nie były dobre to ludzie by ich nie polecali...

 

Nie ważne czy to V1 czy V2, chociaż V2 już są trochę lepsze, w każdym razie są słabe. Po prostu mają jakość dźwięku jak Philipsy za 20 zł.

Link to post
Share on other sites

Witam.

 

a jest jakas mozliwosc zebys mogl mi podac linki do dostatecznego secika za 370zl z Przysylka. (Sluchawki + karta dzwiekowa). jesli to dla ciebie nie jest problemem.

 

z gory dziekuje

Link to post
Share on other sites

a np xonar DG + do tego jakies sluchawki. Xonar DG nowy 150zl+ i do tego jakies sluchawki. Bo jakos nie moge uwierzyc ze te SSS sa az takie slabe przeciez to dobra jakosc dzwieku lub ja nie slyszalem naprawde dobrej jakosci. Xonar DG + ??? do 370 zl z przysylka

Link to post
Share on other sites

Przecież pytasz się o propozycje do 370zł...

 

Xonar DG to 150zł, Maya u5 to 230zł lub z ebaya 210, ale tam mogą nałożyć cło itd... Maya jest ze 3x lepsza od Xonara DG + jest zewnętrzna na USB i będzie z nią mniej problemów.

No i Maya świetnie zgrywa się z SL'ami, a Xonar... no może być różnie.

 

Jak coś to tu masz link

http://forum.pclab.pl/topic/766436-akg-540maya-u5/

Edytowane przez Eklerek
Link to post
Share on other sites

Eklerek Narzie chyba pomysle nad 1 dobrymi porzadnymi i na dlugo sluchawkami. tak do 200zl. A zrezygnuje z maya u5 bo nie mam jak tego kupic nie nawidze przelewow. Pomysle nad audigy 2 ZS a moze Xonar D1 + SL681 lub cos innego ??? ale karta zostaje ;D tylko sluchawki

Edytowane przez Aress
Link to post
Share on other sites

Dobra eklerek Ostatnie pytanie: Czy mozesz mi zlozyc zestaw ktory bedzie dobrze gral jak na swoje pieniadze.(DO 370zl) i jest np dostepny na CENEO lub Allegro Jako nowy. Nie musi byc super odlot ani jakis badziewiak ale abym poczul roznice w dzwieku. Jesli nie jest to mozliwe to zostane przy tym co mam. I nie podawaj mi maya bo nie posiadam konta bankowego ani nic podobnego.

 

Dziekuje ci bardzo. A jezeli to polec mi chociaz 1 z 2. Karta lub Sluchawki a jak dozbieram to sie odezwe.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...