Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Mam taki problem z aktualizacją BF'a chciałem pograć multi a wiadomo aktualizacja musi być więc zacząłem ją pobierać no i tu pojawia się problem bo neta nie mam pierwszej młodości (znaczy się wolny :D) no i taki plik 4 gb pobiera mi się około 24h no ale wyboru nie miałem. Jednak po pobraniu się aktualizacji gdy chcę uruchomić multi wyskakuje mi że nie mam aktualnej wersji gry i kolejny raz pobiera tą samą aktualizację (czytałem na paru forach że dość częsty problem) i tu rodzi się moje pytanie czy jest jakaś możliwość na obejście tego i ściągnięcie aktualizacji z innego źródła niż origin i zainstalowanie jej jakoś tak aby origin ją widziało?

P.S Mógłby mi ktoś podać listę aktualizacji albo jakiś ich spis jeśli dało by się to jakoś ominąć?

Link to post
Share on other sites

Nie ma innej opcji nawet jak byś miał wersję pudełkową + B2K i tak aktualizację origin musi pobrać inaczej nie zagrasz. Mój kolega kupił właśnie niedawno BF3 + B2K i myślał że B2K będzie do zainstalowania na DVD i się zdziwił bo w pudełku był tylko KOD ;P i tak origin ściągał 4 GB aktualizacji a też ma słabego neta więc nie ma na to innej rady, ale jemu wszystko działa.

Link to post
Share on other sites

musisz to 4 gb to juz dodatek b2k tylko sęk jest w tym że możesz grać w b2k jak wpiszesz keya :D:)

No właśnie że NIE! można grać nie pobierając B2K! wiem bo kolega ostatnio właśnie instalował na nowym kompie i chciał grać już i ściągać w tle dodatek z patchem dlatego że jak pisałem wyżej ma słabego neta i mimo tego iż origin NIBY daje taką możliwość po ostatniej aktualizacji to w battlelogu dołączając do jakiegoś serwera i tak dostaniemy info że jest dostępna aktualizacja do gry i należy ją pobrać.

Link to post
Share on other sites

Problem rozwiązany dla wszystkich zainteresowanych lub również posiadających taki problem wystarczy w origin odznaczyć opcje odpowiedzialną za start aplikacji wraz z systemem windows wylogować się zrestartować kompa zalogować się do origin i można pobierać bez obaw o ponowne pobieranie nie wolno też pauzować aktualizacji.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...