Skocz do zawartości

Najlepsza gra na xboxa.


Recommended Posts

Gość effendi360

nie wiem jak dla mnie xbox mało opłacalny się zrobił :P.

Co Ty gadasz; całkiem mocne tytuły teraz wyszły Ninja Gaiden 3, Silent Hill, I Am Alive.... Więcej gram ostatnio na Xsie niż na PC.

 

I okazuje się, że jakimiś cudem jeszcze da się coś z tej konsoli wycisnąć - Ninja Gaiden zapiernicza w 60kl/s a Silent Hill jest pierwszą grą 3D na konsoli, która jest naprawdę grywalna (bez 3d lata w 1080p a z 3D 720p ale animacja nic nie przycina - i nie pytaj mnie jak oni to zrobili).

Link to post
Share on other sites

No ja Cię Effendi rozumiem, ale wszystkie te gry wyszły też na PS3, przez co uważam, że xbox właśnie jest mniej opłacalny. Przechodząc do rzeczy, mam obie konsole, jak się orientuje ty również, więc pewnie sam widzisz ile exclusivów oferuje Sony na swoją platformę. Dlatego uważam, że jeśli już ktoś ma PC to kupno PS3 to lepsza opcja niż poczciwy klocek :P.

 

P.S. Nie porównywałem ich wydajnościowo klatka w klatkę, bo akurat w kwestii konsoli dla mnie liczy się tylko i wyłącznie grywalność, a PS3 moim zdaniem oferuje więcej, nie oznacza to, że się pozbędę klocka, na nim gram wyłącznie właśnie w exclusivy, tylko na niego samego jak GoW, Forza, Halo itd., a jeśli mam możliwość kupna gry na Xbox360 albo PS3 (Mówię tu o grach, które na PC nie wychodzą, ale wychodzą na obie w/w konsole) zawsze kupuje na Soniaka :D. No i nie mówiąc tutaj o tym, że dużo tytułów w ogóle nie trafia do europy, tylko na rynki USA i Japan, gdzie na klocku z blokadą regionalną nawet nie ma mowy o próbie ich odpalenia, a na ps3 elegancko wszystko będzie działać.

Edytowane przez C r 0 w
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Kwestia gustu. Co do multiplatform to zawsze była mowa, że na Xsie chodzi to lepiej, wiem zresztą z autopsji, jak Tobie to nie przeszkadza to ok mi przeszkadza - najnowszy Silent Hill nawet niemiłosiernie na ps3 rwie o czym wspomina wielu recenzentów. Dla mnie na PS3 z exów liczy się tylko Uncharted i Killzone a to raptem 5 gier. No fajnie, że możesz sobie sprowadzić grę z japan jeżeli interesują Cię ichne popierdółki no to ja Ci nie zabraniam. Poza tym na Xa jest massssssssaaaa gier na Xbox Live Arkade - tytułów niezależnych, które ja akurat bardzo sobie cenię i ps3 ma pod tym względem o wiele uboższą ofertę. Jak wiadomo ja jestem maniak i mając obie konsole zawsze będę przekładał kloca nas pleja i tak też było w momencie gdy na rynku szalał X1 i ps2. Może z następną generacją się to zmieni...

Link to post
Share on other sites

No akurat jak miałem klocka starego to też uważałem, że to był majstersztyk, ale ja go modowałem, linuxa instalowałem itd. PS2 na to nie pozwalało dlatego, więc nie miałem się z czym pobawić :D. Sam ogólnie widzę, że klocek lepiej nieco sobie radzi, ma z resztą grafę trochę lepszą od ps3, ale jak mówię dla mnie PC to jest platforma do podziwiania grafy, a konsole to po prostu grywalność :P. A gry bardziej mnie interesują z USA niż Japan, chociaż w jRPG'i lubię pogiercować, ale to dlatego, że moja pierwsza konsola to był snes a tam głównie takie gry były popularne :D. Samych exclusiove'ów na ps3 jest więcej niż to co ty wymieniłeś %-), chociaż rzeczywiście Arcade też sporo oferuje, ale PSNStore też tam ma co nieco takich "mini-gierek", chociaż na arcade lepsze title się znajdzie. Co do następnej generacji to dla mnie już oczywiste, kupuje i nową sonkę i klocka :D. No ale dobra, trzeba skończyć tę naszą debatę, bo trochę Off-Top się zrobił %-).

Edytowane przez C r 0 w
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Właśnie skończyłem Journey na PS3 - MIAZGA. Ps3 ma mało exów, które mnie interesują ale cza przyznać te akurat są miazga i Journey dziś do nich dołącza.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...