Skocz do zawartości

battlefield 3 w czym problem?


Recommended Posts

witam.

 

zakupilem dzisiaj karte graficzna msi radeon hd 6950 2gb pe oc. gdy wlaczam battlefielda wszystko jest ok, gra jest plynna(ustawienia ultra i wysokie) po chwili wyskakuje mi blad i program przestaje dzialac.

prosze o pomoc

reszta sprzetu

amd phenom x4 9650 2,3ghz

ram 4gb

zasilacz mode com 500w

windows 7 32bit

Link to post
Share on other sites

Przede wszystkim to wymiana zasilacza się kłania na jakąś markową 500W bo ten co posiadasz w stresie może po pewnym czasie podawać niestabilne napięcie i stad błędy oraz zwiechy. Poza tym procesor tez nie 1 młodości spróbuj go kręcić po wymianie zasilacza bo na dzień dzisiejszy, to procesor jest u ciebie cienkim gardłem dla bf3.

Link to post
Share on other sites

za 2 tygodnie bede mial kase okolo 700 zloty .. co wymienic w pierwszej kolejnosci??? a teraz co zrobic zebym mogl chociaz pograc bo nawet na niskich mi wywala ten blad prosze o pomoc

 

od razu jak wlacze komputer i wlacze bf3 to dziala normalnie. po pewnym czasie wyskakuje mi ten blad wkoncu, albo jak na chwile zminimalizuje gre to pozniej na kazdych detalach mam ten problem. prosze o pomoc

Link to post
Share on other sites

one sie nie kreca zbyt dobrze, a i nie wiadomo czy plyta na to pozwoli. ja bym sie pozbyl procka, byc moze mobo, ramu i zasilacza.

a co zrobic teraz... przeinstaluj, wgraj patche, sterowniki nowe, moze jakis bibliotek brakuje. kombinuj :D

Edytowane przez wujashek
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...