Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam,

 

Poszukuję dobrych polskich serwisów hostingowych, gdyż chciałbym założyć swoją własną nie komercyjną stronę internetową. Im więcej serwisów zajmujących się tym lepiej. znam tylko 3, ale chciałbym mieć lepszy podgląd na oferty innych :)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez Marcin1PL
Link to post
Share on other sites

Wcześniej korzystałem z polskich hostingów przez 6 lat i uważam to za stratę czasu i pieniędzy. Wiadomo, że oferty i jakość usług szybko się zmieniają ale osobiście żadnego polskiego hostingu nie polecam. Ponad rok temu przerzuciłem się na hostpapa.eu i smiało przyznaje, że jest to najlepszy hosting jaki mi się przytrafił. Za 100€ mam pakiet na 3 lata bez ograniczeń miejsca, transferu, MySQL, czy użycia procesora + darmową domenę do wyboru. Można nawet wybrać taką, która normalnie kosztuje 15-25€ rocznie.

Na swoim hostingu mam 2x webdisk bez ograniczeń, ftp, 6 stron na wordpressie, robota SEO i wszystko śmiga idealnie. Szczególnie polecam ich hosting do CMS'ów, bo mają bardzo wydajne serwery i komfortowo się na nich pracuje, a strony są generowane i wysyłane zazwyczaj poniżej 1s. Wiadomo, że samo generowanie przez serwer jest dużo szybsze.

 

Z polskich hostingów miałem home.pl, superhost.pl, prv.pl, 1&1 i testowałem jeszcze miesięczne triale 2-3 hostingów, o takich krótkich trójznakowych domenach, których nie pamietam. Zadnego nie polecam, a superhost do CMS to już zupełny kosmos, bo mają tak śmieszne limity użycia CPU, że sam robot SEO z CRONem do 15min nabijał po 150% limitu. Tak samo edycja 2-3 JPEGów.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dziekuję Ci bardzo za solidną poradę :) Byłem na hostpapa.eu, zobaczyłem i naprawdę mają ciekawą ofertę. Chyba się jednak na to skuszę :) w końcu 108 euro na 3 lata, to u nas w polsce nie do pomyślenia (z 500% za mało). Jeszcze raz dziękuję! :)

Link to post
Share on other sites

Nie ma sprawy. Cieszę się, że mogłem pomóc w wyborze. Jedyne co mi się nie podoba ich hostingu to główna domena bezpośrednio w public_html. Musiałem sobie napisać mod_rewrite na transparentne przekierowanie do innego katalogu. W razie problemu moge podać ten mod_rewrite.

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...