Skocz do zawartości

czy tracer highlander 500w wystarczy?


Recommended Posts

wystarczyć powinien, tylko pytanie jak długo pociągnie...

generalnie zasilacze tracer'a uchodzą za no-name, co powoduje, że może on właściwie w każdej chwili odejść i coś za sobą pociągnąć, np. płytę główną

ja raczej bym zmienił zasiłkę

pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Nigdzie nie ma testów tych Highlanderów, nie zakładałbym z góry, że są to totalnie wybuchowe konstrukcje, bo możliwe, że są to przyzwoite zasilacze. Ale skoro nie ma nigdzie testów, to weź dla pewności za 149zł OCZ 400W Fatal1ty ;)

Link to post
Share on other sites

a co to za firma Tracer? co oni robia ? dlugopisy reklamowe?

To samo nie tak dawno mówili ignoranci, gdy Galaxy zawitało na naszym rynku kart graficznych. Egzotyczna nazwa + niska cena (dla niektórych) = zły produkt.

 

Ten Tracer na pewno nie jest tak zły, by nie pociągnąć twojego sprzętu. Jeśli nie myślisz o OC, możesz go brać w ciemno. Jeśli planujesz podkręcać, to lepiej poszukaj testów lub zasięgnij opinii kogoś, kto ma ten zasilacz (nie lopeza, który odradza go, choć w rzeczywistości nie ma pojęcia, co ten zasilacz potrafi ;))

Link to post
Share on other sites

Akurat przy zasilaczach sama nazwa niewiele mówi. Wiele jest przypadków gdy zasilacze o innej nazwie to te same konstrukcje, np. Corsair 750W i Modecom Volcano. Nawet te same serie zasilaczy nie są robione w tych samych fabrykach, np. OCZ StealthXStream 400W jest zupełnie inny niż reszta rodziny. Dlatego taki Highlander niekoniecznie musi być zły, możliwe że jest to kopia któregoś ze znanych nam zasilaczy, tylko z inną naklejką na wierzchu :P Kup i zrób testy, będziemy wiedzieć ;)

Link to post
Share on other sites

W moim corsair wiem, że działają bo kilka razy przez przypadek udało mi się zewrzeć nie te kable co trzeba

To i mi zdarzyło się parę razy zrobić zwarcie na Feel'u III 500w i zabezpieczenia zadziałały. ;)
Link to post
Share on other sites

Miernik do ręki i sprawdzaj napięcia 12v, 5v i 3.3v. ;)

 

jaki miernik?sory ale ja zbyt zczajony niejestem.jutro sie odezwe.

Coś takiego -> http://allegro.pl/search.php?sg=0&string=multimetr

 

Testy robisz obciążając proca np. Orthosem i grafikę np. Video Card Stability Test .

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...