Skocz do zawartości

Prośba o program w pascalu , za pomoc doładowanie za 5zł


Recommended Posts

Pomocy!!!! Napisze mi ktoś program ?

 

 

Podaj program który obliczy i wyświetli srednią podanych liczb przez użytkownika?

 

Kto pomoże ma doładowanie za 5zł i plusa , czekam na pomoc. ; ) Mam na to 4 dni.

Link to post
Share on other sites

Napisałem, sprawdziłem (Free Pascal), śmiga.

program srednia;
uses crt;
var
n,liczba,i:integer;
suma:real;
begin
clrscr;
suma:=0;
write('Podaj ile liczb chcesz wpisac: ');
readln(n);
for i:=1 to n do
begin
write('Podaj liczbe: ');
readln(liczba);
suma:=suma+liczba;
end;
writeln('Srednia arytmetyczna wynosi: ',suma/n:0:2);
repeat until keypressed;
end.
Link to post
Share on other sites

A potem tacy "informatycy" placza ze pracy znalezc nie moga

Ale pier*olisz... nie każdy lubi programowanie. Akurat takie podstawy, to faktycznie trochę śmiech nie znać, ale np. tak jak ja podstawy znam tyle, że kompletnie mnie to nie interesuję, bo uczę się na grafika, a Ty od razu wyciągasz wnioski, że chłopak zginie po tym technikum...

Link to post
Share on other sites

Grafiki Cie szkola nie nauczy, tak jak i programowania. Do tego trzeba miec talent i zrozumienie. Dobry grafik niczego sie nie nauczy w technikum a w wiekszosci przypadkow i tak wymagaja znajomosci jakiegos jezyku skryptowego. Chyba ze ktos chce za 1500 ciac obrazki pod szablon

 

Pozatym on ewidentnie nie ma zamiaru sieu uczyc. Drugi temat gdzievchce gotowca. Potem bedzie kartkowka i placz bo nic nie wiem. Pomoc to nakirownie a nie gotowiec. Tylko krzywde robicie

Link to post
Share on other sites

Hehehe zapraszam Cie Dragoslaw25 na studia o tematyce grafiki. Na dzień dobry masz na 1 semestrze programowanie w OpenGL, Direct3d i "języki sztucznej inteligencji". Tworzenie gry komputerowej. Jeśli ktoś wybiera się na studia informatyki i informatyko podobne kończące się inż. to musi się pogodzić z myślą że na studiach 70% to programowanie.... I najlepiej jest zacząć się przykładać do tego od razu i to jeśli ma się możliwości to od technikum..... Bo tak naprawdę informatyka to nie składanie kompów, office, czy jakiś program graficzny... A tak w ogóle po co uczy ktoś młodzież języka Pascal? To samo da się mniej więcej w języku C pokazać, a bardziej się przydaje w życiu...

 

Do kolegi _Magik_ następnym razem spróbuj sam coś napisać a jak nie wyjdzie to ktoś Ci pomoże. Myślenie nie boli a przydaje się w życiu.....

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...