Skocz do zawartości

[Sprzedam] PowerBook G4 17", 1,67 GHz


Recommended Posts

Specs:

17" 1440x900

PPC 1,67 GHz

160 GB HDD na gwarancji (fabryczna 100 padła)

1,25 GB RAM (1 GB + 256 MB) DDRI

ATI Radeon 9700

Jestem drugim właściecilem

 

Wady:

Brak kartonów.

 

Matryca posiada plamkę na środku ekranu jakieś 1,5 cm^2 + w środku kilka czarnych kropek. Była przez poprzednika otwierana bo widać po obramowaniu.

 

Obudowa wiadomo trochę porysowana lecz posiada na dwóch przednich rogach wgniecenia też przez poprzednika zrobione. Ostały się tylko dwie nóżki i musiałem podoklejać kawałki gumy aby się nie porysował jeszcze bardziej.

 

Zasilacz działa lecz musiał być otwierany przeze mnie bo oderwał się jeden kabelek od płytki i musiałem przylutować. Wszystko działa lecz jednak nie można było delikatnie otworzyć kostki bo jest podwójnie klejona na zakładkę. Przy wtyczce natomiast zaczynała pękać guma usztywniająca więc zaklejona jest taśmą izolacyjną aby się nie łamało dalej. Poza tym działa jak należy.

 

Napęd szczelinowy przestał wypluwać płyty ze względu na to iż obudowa została przygięta podczas trzymania nadgarstka prawego na skraju (chyba większość to ma) lecz wyciąłem gąbkę ochronną przed zabrudzeniem i teraz jest wszystko ok. Czyta i wypluwa płyty.

 

Do plusów należy zaliczyć praktycznie nowy dysk Samsunga kupiony 31.08.2010 na 3 letniej gwarancji w sklepie ESC.pl na co mam papiery. Także nowa kość RAMu Corsair lecz nie mam na to papierów, gdzieś się zapodziały ale była kupiona jakiś miesiąc przed dyskiem. Posiadam także 3 baterie które starczają na ok: 1) 2-2,5h, 2) 1-1,5h, 3) 20min. Oczywiście w pełni sprawna podświetlana klawiatura.

 

Zdjęcia mogę podesłać na maila.

Prawdopodobnie na tym PowerBooku będzie można zainstalować najnowszego MorphOS (taka ciekawostka :P)

 

Zdjęcia: http://www.fotosik.pl/u/dragon422/album/1078770

Cena: ok 750zł

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...