Skocz do zawartości

SAMSUNG GALAXY TAB 10.1 czy Asus EEE PAD TRANSFORMER TF101G


Recommended Posts

Witam

Nadszedł czas na zakup tableta.Mam dylemat ktory z tych dwoch urzadzen wybrać. Proszę o pomoc w wyborze , ktory z nich jest lepszy,ktory warto kupić. . Z tego co wiem juz w lutym do Asusa będzie Android 4,0. a co z Samsungiem? Nie zamierza aktualizować softu? W Samsungu ładniejsze kolory . Proszę Was o pomoc

Link to post
Share on other sites

Tego bym się nie spodziewał że jednak zmienisz zdanie o najlepszym tablecie bo przecież transformer ma slot na karty pamięci i USB ;)

Wracając do tematu to jednak bym wybrał transformera,przynajmniej nikt ci nie powie że masz podróbkę ipada2.

Link to post
Share on other sites

w takim razie powiem coś od siebie gdyż jestem użytkownikiem tej niby podróbki Ipada 2

Samsung działa płynnie jak na Nvidie lecz zdarzają się zwieszki czasem potrafi przymulić

android zapycha czymś pamięć ram, nie wiem czym ;p

zrobić trzeba odrazu update na Android 3.2 gdyż na tym co miał wgrany po zakupie

żeby ekran się pokazał trzeba było czekać 7 s

a to sporo

gry chodzą płynnie

internet też można przeglądać komfortowo

do du*y jest to że nie można pulpitów usuwać

ale ogólnie możesz go kupić jak na razie najlepsze co można kupić ;p

Link to post
Share on other sites

zgadza się długo sie przyglądałem ofercie i te usb mnie przekonało, jesli chodzi o transformera tam jest fajny bajer ze w klawiaturze jest druga bateria ale tylko tyle, samsung ma fajny design i tyle jednak iconia u mnie wygrała.

Link to post
Share on other sites

No własnie, wcześniej Mixtape zachwalałeś Transformera. Dzisiaj miałem okazje przez moment pobawić się Transformerem w Euro-Agd i Samsungiem w Saturnie. Wrażenia :1. samsung przy przerzucaniu pulpitów trochę przycinał , jaśniejszy ekran , żywsze kolory 2. Transformer- ciemniejszy ekran , praca płynniejsza , klawiatura( był z dokiem) bez zastrzeżeń.

Także dalej mam dylemat. Naprawdę ciężko mi zdecydować(oj ciężko!!!)

Edytowane przez doctorblade
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...