Skocz do zawartości

Jakie części?900zl.


Recommended Posts

albo mieć możliwość odpalenia windy 7 + firefox + thunderbird + jakieś inne pierdółki + jakąś gierę i nadal zostanie wolne miejsce o! bez żadnych ścinek braków bez zarzynania dysku plikami stronicowania. Odpalisz sobie jakiś ramdysk :)

8GB pamięci RAM obecnie tylko i wyłącznie dla wygody się bierze oraz bo są tanie jak "barszcz" :)

Edytowane przez Pasjonat
Link to post
Share on other sites

zdecyduj 4gb ramu więcej czy lepszy procesor :)

No właśnie mam z tym problem co wybrać :( Nie wiem co było by lepszym rozwiązaniem czy te ramy czy lepszy procek..?

 

////

Chyba wezmę tego procka G620 wydaje mi się że będzie on sporo lepszy od tego G530 . Jak wy byście postąpili?

Link to post
Share on other sites

Wybierz G620, wcale nie trzeba mieć 8 GB ramu to kompletnie zbędne, mam łącznie 4GB ramu DDR2 w ganged dual, Windows XP (512mb ram), 30 kart www po otwieranych (1gb ram), Crysis 2 (1,5GB), zostaje mi zazwyczaj wolnego z 512 do 1GB ramu, w zależności jakiego XP'ka używam 32bitowego czy 64 bitowego, nic nie muli wszystko sprawnie chodzi, wcale nie trzeba mieć 8 GB ramu, bierz mocniejszy procesor...

Link to post
Share on other sites

Wybierz G620, wcale nie trzeba mieć 8 GB ramu to kompletnie zbędne, mam łącznie 4GB ramu DDR2 w ganged dual, Windows XP (512mb ram), 30 kart www po otwieranych (1gb ram), Crysis 2 (1,5GB), zostaje mi zazwyczaj wolnego z 512 do 1GB ramu, w zależności jakiego XP'ka używam 32bitowego czy 64 bitowego, nic nie muli wszystko sprawnie chodzi, wcale nie trzeba mieć 8 GB ramu, bierz mocniejszy procesor...

No i tak właśnie zrobię, wezmę tego G620 i na nim nawet BF3 pójdzie jak dokupię jakąś lepszą grafikę ;).
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...