Skocz do zawartości

Recommended Posts

Znajomy poprosił mnie o złożenie kompa. Ma to być bardzo tani sprzęt do przeglądania internetu, oglądania filmów Full HD, Office, przeglądanie zdjęć. Zero gier.

Myślałem o czymś na bazie Core i3 2100 i użyciu zintegrowanej karty graficznej. Ale chyba też Celeron G620 ma tą samą kartę graficzną, ale nie mam pojęcia czy pozwoliłby na płynne oglądanie filmów Full HD.

Miałby ktoś jakieś ciekawe propozycje ?

Edytowane przez Numik
Link to post
Share on other sites

http://www.esc.pl/build.php?edit=1&products_id=45971

 

Koledze pozostaje obniżyć wymagania i zostać przy 800 zł lub podwyższyć budżet i zostać przy wymaganiach. Takie minimum, które potrzebuje 1500 zł.

 

O zintegrowanej grafice zapomnij, bo wszystko miało być fajnie ale żeby włączyć zintegrowaną grafikę potrzeba płyty głównej za min. 500 zł więc du*a. :/

 

Można złożyć z używanych części, ale to zajmie dobrych kilka tygodni.

Link to post
Share on other sites

O zintegrowanej grafice zapomnij, bo wszystko miało być fajnie ale żeby włączyć zintegrowaną grafikę potrzeba płyty głównej za min. 500 zł więc du*a. :/

Od kiedy skoro integre w procku można wykorzystać na chipsecie H?...
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Znajomy poprosił mnie o złożenie kompa. Ma to być bardzo tani sprzęt do przeglądania internetu, oglądania filmów Full HD, Office, przeglądanie zdjęć. Zero gier. Myślałem o czymś na bazie Core i3 2100 i użyciu zintegrowanej karty graficznej. Ale chyba też Celeron G620 ma tą samą kartę graficzną, ale nie mam pojęcia czy pozwoliłby na płynne oglądanie filmów Full HD. Miałby ktoś jakieś ciekawe propozycje ?

Jest jeszcze jedno rozwiązanie, i w pełni spełnia wymagania ale trzeba dołożyć 200zł:

 

http://allegro.pl/nettop-zotac-zbox-dvd-id31-wifi-platforma-i2083612152.html

Link to post
Share on other sites

Pierwsze słyszę, daj linka do strony na której to przeczytałeś.

To miał być żart? :roll: dobre :rotfl:

Integrę można używać na każdej płycie z chipsetem H61, H67, Z68. Nie można tylko na P67 (jeśli mówimy o platformie 1155).

Do takich zastosowań nada się Celeron G530 lub Pentium H6xx + H61. Ew. Liano np. A4-3400 + A55.

Link to post
Share on other sites

Witam, przedstawiam moją propozycje w sklepie Arest.pl:

Całość: 792 zł Edytowane przez mutissj
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...