Skocz do zawartości

Blad reboot ,a bios. Windows 7


Recommended Posts

Witam. Gralem 2 dni temu w tdu2. Po wejsciu do sklepu gra zlapala zwieche. Zresetowalem komputer ,a tutaj windows nie chcial sie wlaczyc. Restartowalem go az do bledu bootmgr ,ktory rozwiazalem komendami

bootrec /RebuildBcd

bootrec /FixMbr

bootrec /FixBoot

Dzis sytuacja byla identyczna (zawiecha w tdu2). Znow zrestartowalem komputer a tutaj znow windows nie dziala.

Po kolejnym resiecie pojawil sie blad "Reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key". Wyskakuje on tuż po wlaczeniu komputera (windows sie nie laduje nawet). Instalka windowsa dziala...

Zmienilem baterie w biosie ale brak efektu

Tdu 2 przyznam sie mam pirackie (moze jakis wirus?)

Przepraszam ,za chaotyczne pisanie ale jutro mam sprzedac koledze mobo ,a tu takie rzeczy sie dzieja.

Przepraszam rowniez ,jezeli to nie ten dzial ,ale mysle ,ze to klopot z biosem > plyta glowna

Prosze o pomoc http://forum.pclab.pl/public/style_emoticons/default/smilies/thumbup.gif

Link to post
Share on other sites

Aj tam wina pirata, porządny pirat jest najczęściej tak samo stabilny jak oryginalna gra, która przecież też problemów może przysparzać. Niemniej zgadzam się z browarem co do ramów ino dodam, co następuje: wyjmij obydwie kości i przedmuchaj sloty sprężonym powietrzem a styki samych modułów przeczyść spirytusem (nie wiem jaki materiał będzie najlepszy, najlepiej taki który nie zostawia farfocli). Kurz albo inne mikro zabrudzenia na stykach ramów mogą powodować problemy ze wstaniem systemu. Miałem ostatnio taką akcję ze swoim blaszakiem. Jak nie chce ci się otwierać kompa, to podejrzenia pod adresem pamięci możesz zweryfikować memtestem do pobrania za darmo.

Link to post
Share on other sites

Dzięki wszystkim za pomoc.

Po prostu sformatowałem kompa :>

Czytałem tyle tematów ,że dziś w akcie desperacji szybko pobiegłem do zegarmistrza po nową baterię %-) No cóż...

A tyle grzebania w biosie ,naprawiania w wierszu poleceń ,a tutaj zwykły format okazał się lekarstwem ^^

Temat póki co do zamknięcia. Miejmy nadzieje ,że nie będę tego znów miał :[

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...