Skocz do zawartości

Mało punktów w 3dmark 06 ....


Recommended Posts

Witam mam bardzo mało punktów w 3dmarku 5670 prosze o pomoc o to mój sprzęt

 

Amd athlon 3600+ core duo 2.0

Geforce gtx 260 Zotac

2gb ramu 667mhz

Zasilacz:Procomp 500W [mysle ze to jest wielkie gó**o i moze mi sterów niewyrabiac]

płyta:Geforce6100SM-MV:1.0 Call of duty 5 chodzi mi na 30 fps to masakra przynajmiej powinno luzikowo wyrabiać 100.Powiedzcie co zrobic co wymienic na nowe albo co podkrecic.Albo stery inne.Jeszcze chciałem dodac ze jak 3dmark sprawdza CPU to mam 0 fps.Ale jakby mozna to starajcie sięszukac jakiejś płyty na allegro najlepiej SLI tak do 150 zł..

A myslałem o procku AMD athlon 6000+ 3.0 co wy na to?

Link to post
Share on other sites

Procka mam 2.00 jesli go max podkrece do 2.02 i pozniej juz komp sie niechce właczyc wyskakuje info zeby wejsc do biosa i odkrecic go..Ale prosze o odpowiedz co z tym zasilaczem czy wyrabia ta karta?http://www.allegro.pl/item729433265_procesor_amd_athlon_64_x2_6000_2x3_1_ghz_1_mb_oem.html#gallery może to ?

Link to post
Share on other sites

Proces jest zwyczajnie marny - nie spodziewaj się wyższego wyniku, czy dobrej wydajności z tak powolnym procesorem. Upewnij się, że twoja płyta główna obsługuje Athlona 6000+ (a może nawet 7850) i zmień procesor. Tak, czy siak kupiłeś za mocną kartę pod twoją konfigurację - z takim procesorem nie masz co myśleć o płynnej grze przy najwyższych detalach w nowych grach.

 

PS. Zanim zabierzesz się za podkręcanie i odkręcanie, zasięgnij choćby podstawowej wiedzy na ten temat...

Link to post
Share on other sites

ok ale 2 rdzenie narazie mi wystarcza i amd?Bo rózne żeczy słyszałem niby ze amd sie gryzie z geforcem czy to prawda.To jak wymienie tylko procka i wszystkie gierki bedą latać?Bo też niemam dużych funduszów to wiec prosze o porade bo jak kupie procka a tu zasilacz albo płyta to sie zepsuje za przeproszeniem.

Link to post
Share on other sites

ponizej kreconego e5200 nie masz co zmieniac - wymien cala platforme poza pamiecia

 

x2 6000 ciagnie duzo pradu - strasznie sie grzeje potrzebuje specjalnego radiatora, nie podkrecisz go wiele i wciaz jest duzo slabszy niz chocby nizej ustawiony e5200 - jest calkowicie nieoplacalny

Link to post
Share on other sites

masz kupic z glowa czyli e5200 i plyte a nie e6300 i niewiadomo co tam umyslisz:)

e5200 bedzie minimum 3 razy szybszy od tego co masz teraz

 

zasilka oczywiscie do d.. jak najszybciej trzeba sie tego pozbyc tym bardziej ze grafa ciagnie u ciebie mase pradu

jak widze ma lacznie 19A dla linii12 czyli absolutnie nie wyrabia z gtx

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1195507.html

Link to post
Share on other sites

ok ale 2 rdzenie narazie mi wystarcza i amd?Bo rózne żeczy słyszałem niby ze amd sie gryzie z geforcem czy to prawda.To jak wymienie tylko procka i wszystkie gierki bedą latać?Bo też niemam dużych funduszów to wiec prosze o porade bo jak kupie procka a tu zasilacz albo płyta to sie zepsuje za przeproszeniem.

Generalnie, to nie wiem, jak mogłeś zaoszczędzić na każdym elemencie, żeby włożyć do tego rumpla tak drogą kartę graficzną :P Nawet 6000+ nie pozwoli ci grac w najnowsze gry na najwyższych detalach. Jaką masz płytę główną? To ważne. Obawiam się, że to budżetówka wyłącznie na AM2, ale zobaczymy. Może coś się jeszcze da zrobić z twoim komputerem.
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

O to moje propozycje http://www.allegro.pl/item736841359_oka ... larny.html

 

 

 

 

http://www.allegro.pl/item735997794_now ... pkrak.html

 

A płyte głowna wy mi poszukajcie bo na płytach sie nieznam.Żeby miała 4 wejscia na ram i najlepiej SLI do 200 zł

 

---

 

Siemanko jednak dokupiłem pare nowych częsci np:

-Zasilacz Coolmaster 550

-Płyta głowna m52L-s3p

-Procek Amd athlon x4 2.6

i teraz mam zamiar kupic 4 gb ramu ddr 2 1066.

I teraz wyciagam na lajcie 14 000 pkt.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...