Skocz do zawartości

Skyrim - Zwiększ wydajność gry nawet do 50%


Recommended Posts

UWAGA! Bardzo ważna informacja - Zwiększ wydajność Skyrim’a nawet do 50%

 

Pojawiła się nowa wersja SkyBoost R4 pisana specjalnie pod procki Intala i AMD poprzednio korzystałem z wersji R3 i była zauważalna różnica w poprawie wydajności, ale teraz to dosłownie optymalizacja urywa jaja mam 2x więcej klatek niż miałem przed wgraniem tego akceleratora. Korzystam z wersji dla procków Intela, czyli wykorzystujących instrukcje SSE2

w paczce jest też odpowiednik dla procesorów AMD.

 

Alexander Blade : Skyrim

 

SkyBoost to plugin, który naprawia pewne problemy obliczeniowe CPU, w sytuacjach, kiedy gra szczególnie wykorzystuje procesor - zwłaszcza w miastach. Dzięki temu osiągamy znacznie większą wydajność w grze, nawet o 50%! Optymalizacja dotyczy zarówno najnowszych procesorów jak i tych słabszych/starszych jednostek. Jeśli biegałeś po Skyrim na niskich ustawieniach graficznych, teraz być może przejdzieś na średnie wzrost FPS-ów w porównaniu do standardowej wersji gry jest naprawdę zauważalny.

 

Działa to na zasadzie przepisania pewnych części kodu FPU na x87 (koprocesora) i bezpośredniego załączenia wielu niepotrzebnych getterów (funkcji do pobierania określonych danych/atrybutów) wraz z krytycznymi ścieżkami - deweloperzy z Bethesdy z jakiegoś powodu skompilowali grę nie korzystając z żadnych flag optymalizacyjnych tworząc ostateczną wersję.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...