Skocz do zawartości

Modding -wariacje


Recommended Posts

Mod w dużej części opiera się na budzie, a do azotu musiałby z niej wszystko wyjąć. Poza tym ciągłe dolewanie azotu i używanie kompa przy otwartym oknie nie brzmi zbyt wesoło. Z tego co widzę kolega poza pojęciem "chłodzenie ciekłym azotem" nic więcej o tym nie wie.

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Tak, mam plany. Wstępny zarys projektu w głowie również. Co do gratów, wiem, że bloczek CPU będzie taki jak ma Biafra ( chyba )

GPU :co:  Chłodnia na TOP 360-tka ( cienka, max ~ 25 mm ) Na front lub spód budy, jeszcze nie zdecydowałem. Jeśli na front. to gruba 200mm, jeśli na spód, to gruba 240 lub jeśli się zmieści / w co wątpię, przeszkadzają wtyczki kabli modularnych zasilacza / 280 mm 


Co do reza i pompki, jeszcze nic nie wymyśliłem. Aczkolwiek pompkę trzeba wybrać bardzo wydajną, więc pewnie wybór będzie prosty.

Z rezerwuarem trochę gorzej, muszę poczytać o tych montowanych w zatoki ... Albo "tuba" EK ...

Złączki czarne Bitspower, płyn biały ...

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dolegliwości H100i ciąg dalszy ... :wariat:

Dziś wybudziła się czerwona dioda / więc nie była spalona / a zgasła niebieska :co: 

Myślałem, że jak zmienię firmware na 1.0.5, to wszystko wróci do normy a tu wałek %-) 

 

Muszę zmienić tytuł tematu, ten jest nieco mylący a stary był :/  ...



Zrobię jeszcze update Corsair Link'a, lecz wątpię, aby to coś zmieniło.

Link to post
Share on other sites

Według mnie dobrze, że zmienili system zasilania w h100i, w poprzedniku molex był fatalny, wypadały z niego kable z pinami (straszny syf). Tutaj problem zniknął. Pompka u mnie jest cichutka - dosłownie niesłyszalna (albo ja już głuchy na starość się robie %-)), podobnie jak ta w h100...natomiast jak przypomne sobie to upierdliwe chrobotanie w h70 to... :menda:

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...