Skocz do zawartości

Modding -wariacje


Recommended Posts

Sam zrobil gniazda, toz to nikt nic takiego nie wyprodukuje :P

Trochę mi się nudziło, więc postanowiłem sprawdzić czy trudno jest przelutować gniazda i czy szybko się kapniecie,że nikt czegoś takiego nie produkuje :D

Jest kilka problemów z lutowaniem gniazd a mianowicie ścieżki do których trzeba przylutować piny po odwróceniu gniazda znajdują się pod nim :/ Oczywiście samo odlutowanie gniazd / zwłaszcza 24 pin / jest dość uciążliwe.

Ale jak kolega wyżej napisał jest to do wykonania %-)

Link to post
Share on other sites

wg mnie to jest gigabyte na s 775 modelu nie znam

Dołączona grafika ;)http://img2.demotywatoryfb.pl/uploads/201207/1341930478_1gimbz_500.jpg

A może uda się wszystko obrócić :D

 

GIGABYTE GA-G33-DS3R

Obstawiam na P31 albo P35 ;D

A w jakim celu ?Obracając wszystko znów była by zwykła MOBO ;)

 

Zmieniłem przedłużki i zatkałem kilka dziur / zaznaczone na czerwono /

 

http://images47.fotosik.pl/1497/e3442f6b334b9719gen.jpg

 

Na fotkach troszkę inny odcień lakieru wyszedł na trzech elementach przy zatokach

ale jest identyczny jak środek budy.Zresztą po lewej od kota widać na maskowaniu %-)

 

http://images42.fotosik.pl/527/0ebcaf8cfe237a7cgen.jpg

 

 

http://images39.fotosik.pl/1703/25144723a79121ccgen.jpgJeszcze ten nieszczęsny zasilacz strasz tymi kolorowymi wtyczkami :/

Edytowane przez jacekgothic
Link to post
Share on other sites

Wróciłem z urlopu i nadrabiam zaległości w Twoim temacie ;) Widzę że kupiłeś illuminated keyboard. Jak dla mnie komfort pisania jest wzorowy. Po ponad roku i setkach zapisanych stron wygląda jak po wyjęciu z pudełka także o jakość się nie martw. Za droga ale po przełknięciu ceny za nic bym jej nie oddał ;)

Druga spawa. Trollface pochodzi z /b na 4chanie i to jest to "zamknięte forum dla zboczeńców". Jest ono wybitnie otwarte moim zdaniem. Ale oprócz zboczeńców jest tam też pełno hakerów i wszelkiego innego marginesu internetowego. Bywa też wybitnie śmiesznie :x

Oploty. Urywają łeb przy drugim końcu.

Zasilacz. Miałeś plan robić termokurcze na te wtyki zdaje mi się... Umarł?

Jak już w pełni przeniesiesz działalność na forum muratora to chociaż czasem coś tu zalinkuj bo nudno by było :P

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Zasilacz. Miałeś plan robić termokurcze na te wtyki zdaje mi się... Umarł?

Nie umarł, tylko troszkę lipnie wyglądają te termokurcze na kablach, jeszcze coś pomyśle ;)

A jeśli nic nie wymyślę, to kupię BQ pro 9 lub 10, tyle tylko,że one troszkę kiepsko wyglądają ale mają czarne wtyczki.

 

Jak już w pełni przeniesiesz działalność na forum muratora to chociaż czasem coś tu zalinkuj bo nudno by było :P

;)

Link to post
Share on other sites

oo tez nie zauważałem że jacek kupiłeś illuminated :) a nabyłem wczoraj i bardzo fajna, minimalistyczna, ładna warta swojej ceny też tak sadze; klawiatury z serii G nie przypadły mi do gustu ze względu na gabaryty i cene ;X Ile dałeś za swoją illuminated?

Link to post
Share on other sites

ale ty masz bezprzewodową?

Nie, to nie jest K800, tylko na kablu.

Troszkę przepłaciłem, gdybym poczekał chwilę to kupił bym za nieco ponad 250

Chyba agito robiło wyprzedaż

Ale nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem :D

 

A Ty ile zapłaciłeś ?

Z tego co pamiętam w komputronie kupowałeś ?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...