Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jak w temacie,

do sprzedania raczej rozpoznawany zasilacz.

Opis i porównanie z innym modelami firmy modecom:

http://mod-planet.com/index.php?module=subjects&func=printpage&pageid=294&scope=all

 

Zasilacz sprzedam za kwotę 60 zł + KW

Ewentualny odbiór w Łodzi, w razie czego, możliwa transakcja przez allegro.

Link to post
Share on other sites

Mówicie tak, bo korzystaliście i wiecie, czy ktoś Wam tak powiedział? :)

 

http://forum.pcformat.pl/Czy-Modecom-mc350-udzwignie-8800gt-t?page=2

 

Nie zmuszam Was do zakupu, ale uważam, że jak ktoś ma błędne informacje to nie powinien się popisywać wiedzą. Moj zestaw pracował bez najmniejszego problemu i potwierdzam zdanie tych co pochwalają model.

Link to post
Share on other sites

śmieszą Mnie takie wypowiedzi i linki jak twoje yorgol. Mozesz mi pokazac sprzet którego nie ma na elektroda ? bede bardzo wdzieczny zasilacze z serri volcano sa bardzo dobre natomiast feel udane te drugie do słabszego sprzetu sa bardzo dobre posiadałem taki tylko 400 i był bardzo dobry 0 resetów ale oczywiscie tez zero OC.Ten temat z podpalonym zasilaczem to skrajne wypadki wiec prosze sie nimi nie podpierac jeden na 100.... nastepna rzecz moze uzytkownik miał pecha ? alebo zle go uzytkował podawanie suchych faktów jest mało obektywne, jeszcze bym rozumiał jakbys ten zasilacz posiadał i pisał ze przez niego pół twojego osiedla poszło z dymem

Link to post
Share on other sites

Na własne oczy widziałem jak:

- Feel 500 szedł z dymem wybijając przy tym bezpieczniki w domu,

- Feel 350 po wymianie kondensatorów padał (klucze po stronie pierwotnej),

- Carbon 620 tracił napięcie a w końcu poszedł z dymem w zestawie, który połowę tego nie pobierał,

- Volcano 750 przestał działać (nic nie eksplodowało).

 

Osobiście w kompie siostry wstawiłem MC-500, który ciągnął wcześniej u mnie Q6600@3,3GHz + 9800GTXSLI. W międzyczasie wymieniłem kondensatory (oryginalnie Teapo a nie jakieś Suscony albo inne badziewie), w zasilaniu 12V aby mógł jeszcze pracować.

Seria MC to bardzo dobre zasilacze czego nie można powiedzieć i reszcie.

Ale... 60zl to trochę drogo za używane 350W.

 

Na elce pomagałem ten temat tworzyć.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Szczerze to nawet ja tak optymistycznie nie wsadził bym do sli 9800 i quada tego mc ale jak widac działał co do tych przypadków to widze ze prawdziwe fatum opetało CIe :) a tak powaznie to jak pisałem wczesniej niekiedy zalezy od indywidualnych predyspozycji u jednego wszystko ok a u drugiego. Jak sie domyslam jestes serwisantem i jezdziłes do tych przypadków ? wiec masz wieksza stycznosc co do ceny która dopiero dostrzegłem moim zdaniem tez jest wygórowana

Link to post
Share on other sites

ja sam osobiście posiadam modecom feel i jestem z niego zadowolony, o dziwo napięcia ma stabilne, a pracuje już czwarty rok na tym komputerze, więc to pewnie i tak chybił trafił a co do MC to nie miałem przyjemności za to na swoim komputerze już zajechałem dwa codegeny :P

Link to post
Share on other sites

@UP

bo pewnie masz ekonomiczną kartę graficzna co ma tam z 30 wat,

to się nie dziwie ze dobrze chodzi, obciąż go mocniejszym sprzętem to pokaże pazurki.

Edytowane przez mutissj
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...