Skocz do zawartości

Cooler Master 690 II Blue Black MOD


Recommended Posts

Ale możesz skleić dwa kawałki w jeden :P, potem jeśli ładnie wyjdzie to zostawić, albo zamaskować jakoś złączenia. Moim zdaniem łatwiej tak by było i więcej możliwości wykonania wzoru, ponieważ będziesz używał szablonu i nie będziesz musiał ciąć blachy, więc mniejsza szansa na wdanie się jakiegoś błędu.

Edytowane przez C r 0 w
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Moje sprzedałem wraz z płyta i procesorem, do 2400 wystarczy spokojnie nawet BOX, te procesory sa super chłodne ale lepiej mieć chłodzenie ew pod 2500k

Link to post
Share on other sites

ale lepiej mieć chłodzenie ew pod 2500k

Nie rozumiem, to kupujesz 2400 i chcesz potem zmieniać na 2500k %-)? Lepiej od razu po prostu kupić 2500k, bo jak będziesz tak żonglował to teraz kupisz 2400, powiedzmy za pół roku będziesz chciał zmieniać i już możesz stracić na takim biznesie. Różnica nie jest jakaś wielka około 100zł, więc czy jest rzeczywiście sens? Inna sprawa jakbyś mógł kupić "okazyjnie" i to nówkę, bo używki to przeżytek, a gwarancja akurat na procka im dłuższa tym lepsza i ważne, żeby w ogóle była.

 

i5 2500k ~ 800zł

i5 2400 ~ 700zł

 

No ale zrobisz jak sam uważasz :P

Link to post
Share on other sites

Też właśnie czekam na mojego Venomous'a X, ale w wersji Black %-). Taki los niestety, że zamówiłem przed majówką i dopiero w ten ostatni piątek paczka wyszła :/. I mówię Ci zastanów się nad tym prockiem, bo moim zdaniem gra niewarta świeczki, takie migorowanie z jednego na drugi. :D

Link to post
Share on other sites

http://www.cooling.pl/thermalright-venomous-x-heatsink-black,produkt,552594.html ten? różni się wydajnościowo od zwykłego, jeżli nie to nie wiem czy warto dopłacać te 70 zł za sam kolor

 

co do procka to raczej trafiła mu się jakaś okazja bo nowego to pewnie by 2500k brał ja go nie wziąłem tylko dlatego że te tylko 100 zł u mnie robiło dużą różnicę ponieważ miałem brać i3

Link to post
Share on other sites

Nie różni się %-), ja dopłaciłem właśnie za kolor, przynajmniej według testów nie ma różnicy :D. Ale mi by nie pasował srebrny a czarny ładnie się wkomponuje, co do autora to w sumie niech bierze co chce, ale do 2400 nie ma sensu w ogóle brać nic drogiego :P.

Link to post
Share on other sites

za ile opyliłeś?

 

za 580 zł

 

Nie rozumiem, to kupujesz 2400 i chcesz potem zmieniać na 2500k

tak. Tylko ze ja dałem za i5 2400 - 500 zł

 

Wentyli nie sprzedałem

 

Nie no max do 120 zł na chłodzenie bo nie chce wydawać tyle kasy

Link to post
Share on other sites

No to napisałem

Inna sprawa jakbyś mógł kupić "okazyjnie" i to nówkę

Jak nówka to rzeczywiście dobra okazja, ewentualnie używka ale taka max 3 miesięczna, jak starsza, to w sumie normalna cena :P.
Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...