Skocz do zawartości

Cooler Master 690 II Blue Black MOD


Recommended Posts

zasilacz taki sam inna naklejka i moc, da sie zrobic taki sam kolor Np, płyta i tak bedzie u mnie inna oraz chłodzenie to Zalmana jest ładniejsze ale poki nie kupie montazu na AM3 nie dam zdjec bo paskuda :P

Link to post
Share on other sites

Niestety nie. Obecnie przerwa w modzie jest Noctua sa Alpenfohny nie ma Aparatu :/ a diody LED nie dotarły.

 

ktoś wie jak zrobić takie Backplate na GTX560Ti ?

 

http://img594.imageshack.us/img594/6448/rog2f.jpg

Link to post
Share on other sites

@Autor

Pytanko jedno jakie to dokładnie te niebieskie wentyle z 1 strony były bo nie mogę doczytać zresztą rozglądam się za właśnie w takim kolorze i nigdzie niema.

@Galaxy

Darmacz jest z tego samego rodzimego portalu co ja i wiem że bez problemu zrobi,

ja pytałem go ostatnio o kilka rzeczy to on robi praktycznie wszystko co będzie wyzwaniem i do PC. Oploty 1 klasa, i mody budek też

Link to post
Share on other sites

Pytanko jedno jakie to dokładnie te niebieskie wentyle z 1 strony były bo nie mogę doczytać zresztą rozglądam się za właśnie w takim kolorze i nigdzie niema.

Jak pytasz o te pierwsze to Alpenfohn Wing Boost Blue. Ja osobiście żałuję, że nie wziąłem Prolimatech Blue Vortex, bo nie wiem czy alpki tylko na zdjęciach są tak intenstywnie niebieskie, czy po prostu nowa rev(chociaż jak patrzyłem u mnie to na zdjęciach też wyglądają porządnie, więc pewnie kwestia oświetlenia). jest spieprzona, bo jakieś takie bladziochy %-). Jak chcesz zamawiać to ja tutaj kupowałem http://www.kompux.pl/ , wysyłka długa, ale idą z Niemiec, a płacisz normalnie jak za kuriera.

 

Edytowane przez C r 0 w
Link to post
Share on other sites

one sa ciemne tylko zdjecie z tel i lampa naswietliła, Prolimatechy nie sa takie fajnie i wydajne szczegolnie wersja 120mm, Jest głosna i ma całkiem inny mały kształt łopatek. Wersja 140mm juz jest całkiem fajna

 

kable oplotłem, Noctua z góry malnołem na czarno, Alpenfohny sie super prezentuja, bo mam i listwe LED, a nie mam Aparatu. w Nikon D3000 wyskakuje" nacisnij ponownie spust migawki" a aparat jest po GW, w serwisie nikona powiedzieli 800zł za naprawe.. podziekowałem %-) Moze dziś wujek przyjedzie z D700( %-) %-) %-) ) to zrobie fotki ;)

Link to post
Share on other sites

Są jasne, zobacz sobie jak wyglądają w świetle dziennym, dopiero przy sztucznym świetle zyskują tę ciemną intensywną barwę :P. Sam patrzyłem na swoich i różnica spora jest.

 

edit. 2 zdjęcia w sztucznym świetle i widać, własnie, że są ciemna i kolor całkiem ładnie się prezentuje. Teraz u mnie chmury i nie mogę zrobić drugiego zdjęcia, ale postaram się dodać jeszcze dla porównana :P.

 

https://lh5.googleusercontent.com/-JB3fCqcLWp4/T0eRMr2DsWI/AAAAAAAAAAo/Jad1JX5tojo/s912/a2.JPG

https://lh6.googleusercontent.com/-8HWQ3XBiYY8/T0eRIwHzWtI/AAAAAAAAAAg/xR3DRMkn3hE/s912/a1.JPG

udało mi się znaleźć jakieś w miarę dobre zdjęcie do porównania, ale postaram się dodać własne, bo tutaj widzimy inną rewizję :P.

http://h8.abload.de/img/img_1273fhtp.jpg

Edytowane przez C r 0 w
Link to post
Share on other sites

No właśnie nie jestem taki pewien, jak je rozpakowałem to powiem szczerze trochę gały mi wyszyły %-), bo myślałem, że będą ciemniejsze, ale ogólnie ładnie się prezentują przy sztucznym świetle. Prolimatecha nie widziałem właśnie żywe oczy, ale plastik ma tandetniejszy, to pewnie kolor lepiej łapie %-).

Edytowane przez C r 0 w
Link to post
Share on other sites

Miałem to samo w moim D3000. Jednak ja mam gwarke jeszcze. Migawka ci wyskoczyła albo ząbek z koła AR. Tak mi mówili.

No bo na zdjęciach te Alpenhofn to slicznie wyglądają. A właśnie takigo kolorku szukam żeby mi do Asusa z Sig się dopasowały.

Link to post
Share on other sites

No bo na zdjęciach te Alpenhofn to slicznie wyglądają. A właśnie takigo kolorku szukam żeby mi do Asusa z Sig się dopasowały.

No to żeby tak wyglądały musisz je oświetlić odpowiednio. Najlepiej "żarówkowym" światłem (np. LED Ciepły biały). Edytowane przez C r 0 w
Link to post
Share on other sites

Właśnie świecidełek nie chce bo PC-A05FN nie wzdaje mi się budką do robienia choinki. Mam też mało popularnego cyclone CR707 i ten by się nadawał. Może nie popularny ale za ta kase co jest do bardzo wporządku budka.

Co do LL to nie chce choinki więc podswietlenie jakiekolwiek odpada. Bo jeśli by wchodziło w gre to pewnie bym Enermaxy TB Apollish blue zastosował bo fajnie świecą. Dokładnie to chce zrobić tak że na Performie taki ładny Alpenhofn niebieski by wyglągał i na tył i na topie 1x zrobie takie 140, na Front to coś cichego musi być. Zreszta wszystkie ciche max 1000obr.ma być też w miejscu zatok na 5.25 chce wpasować jeszcze jedna 140. zasilacz własnym obiegiem. Do tego 1x140 od dołu będzie dmuchać na grafike... Dyski się zmieszą bo bedzie 1x3.5 + SSD. Kabelki mam od Darmacza z PcLab sliczne niebiesko czarne.no i ukryte kabelki oczywiście. będzie myk specjalny jak wyjdzie. zasilacz może też pujdzie do przodu sposobem jednego kolegi z PcLab

 

Edytowane przez pawelr18r
Link to post
Share on other sites

Jeden powiedzmy, pasek led to jeszcze nie choinka :P, już ledowym wentylom bliżej do tego miana :D. Chociaż sam sceptycznie podchodzę do montowania oświetlenia w obudowie, ale chyba dla uzyskania porządanego efektu będę zmuszony to zrobić. Ogólnie ciche są wentyle ja póki co mam 2x140 1x120 i poza delikatnym szumem powietrza nic nie słychać, a jeszcze 2x140 będę dokładał na cooler. Enermaxy Apollish, z tego co wiem (jeśli nic nie zmienili) to ładnie wyglądają, ale kiepsko dmuchają, jedynie seria Vegas, ma spory potencjał, ale to już za wentyl prawie 100zł sztuka %-). Jeszcze możesz spróbować z Prolimatech albo Zaward.

Link to post
Share on other sites

No tak tylko że te już są brzydkie ;] Do Alpenhofn im daleko :P do tego Enermaxy są sliczne ale nie ma koloru. Zresztą zastanawaim się czy zrobić Mikro piwnice na zasilacz czy dać sobie siana.Jeszcze są fajne te Alpenhofn te Z środkiem pomarańczowym fajnie jak by niebieska wersja była...

Edytowane przez pawelr18r
Link to post
Share on other sites

Jeszcze są fajne te Alpenhofn te Z środkiem pomarańczowym fajnie jak by niebieska wersja była...

Te wentyle o których mówisz, robią chyba tylko do swoich coolerów i sprzedają razem w zestawach, bo nawet na ich oficjanej stronie nie ma takich wentylatorów, jako indywidualny produkt. No ale wracając do tych niebieskich, zawsze możesz zamówić sobie jeden czy dwa, a jak ci się nie spodobają to zwrócisz i po problemie.

Enermaxy są sliczne ale nie ma koloru

A czemu mówisz, że enermaxy nie mają koloru? Chodzi Ci o to, że nie mają kiedy są wyłączone? Apollish, przynajmniej te co świecą w jednym kolorze mają kolorowe łopatki itd. http://chlodzenie.net/wp-content/uploads/2009/07/Apollish_1.jpg . Tylko jeden ma przezroczyste łopatki Vegas Trio http://www.enermax.co.uk/uploads/pics/tb-vegas-trio_01.jpg?PHPSESSID=9b2b395fc1afd2a8a725a03d75e45865 , bo świeci zarówno na zielono, czerwono i niebiesko. Edytowane przez C r 0 w
Link to post
Share on other sites

http://www.kompux.pl/alpenfoehn-120mm-wing-boost-pwmfan-orange-p-1233.html o te alpenhofn mi chodzi ;]

 

jesli chodzi o enermaxy to chodzi mi o UCTB12 i Magmy. Apollish i Vegas są ale dla mnie tak jak mówie podlatują pod choinke. I fakt może 1 pasek ukryty LED białych nie zaszkodzi...

 

te Alepny to chyba najsliczniejsze wentyle w niebieskim jakie powstały ...

Edytowane przez pawelr18r
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...