Skocz do zawartości

TV 37-40 cali do 3 tyś


Recommended Posts

Witam

 

Poszukuje TV dla rodziców max wielkość to 40 cali ( wielkość ograniczona wielkością salonu, narożnik- TV około 2,5-3 m). Aktualnie maja 29'' CRT 100 Hz Panasonica TX29PX10P. Sygnał od UPC.

W lutym będą przedłużać umowę i chce im wziąć pakiet z kanałami HD. Sam posiadam plazmę Panasonic TX-P42S10E. Jestem z niej bardzo zadowolony, natomiast plazma 42 cale do rodziców będzie zdecydowanie za duża. Myślałem coś o samsungu 40D6500 trochę przewyższa budżet około 3100-3200 zł. Macie jakieś propozycje. Dzięki za pomoc

Link to post
Share on other sites

Witam.

Czy rodzicom potrzebny TV 3D z internetem. Wi-Fi i innymi gadgetami? Mi się wydaje, że nie - no chyba, że się mylę to mnie popraw.

Ja bym proponował taki:

http://www.euro.com.pl/telewizory-led-lcd-plazmowe/philips-40pfl5606h.bhtml

Cena mniejsza niż zakładany budżet (rodzice pewnie się ucieszą bo będą mogli ten deficyt zainwestować w coś innego), sam TV bardzo fajny a jak dla nich na pewno wystarczy (tak mi się wydaje ;) ).

Pozdrawiam.

Link to post
Share on other sites

Wiesz co 3d na pewno nie będzie mi potrzebne, natomiast necik jak najbardziej by się przydał choć by nawet Youtube dla fanu, telewizor będzie pewnie na kolejne 5-7 lat ( jeżeli wcześniej go nie trafi) w przyszłości cam do skypa. Rodziców mam przed 60-tką wiec są w miarę nowocześni :>

Link to post
Share on other sites

Widzę, że TV wybierasz bardziej pod siebie :P

Jeżeli chcesz neta i do tego Skype no to raczej pozostaje ten Samsung, są LG i Sony z podobnym wyposażeniem i w podobnej cenie ale... wolę ich nie polecać.

Edytowane przez MekPrzemasMek
Link to post
Share on other sites

Faktycznie chyba tak trochę jest że wybieram TV przez swój punkt patrzenia :D, trochę przesadziłem z tą odległością bo ja u siebie w salonie mam około 3 metrów w lini prostej od tv u rodziców będzie po skosie max 2.3 m :) TV do tego jest w rogu więc ewentualnie będę musiał pokombinować z jakimś regulowanym uchwytem na ścianę na zasadzie " ramienia" wtedy zaoszczędzę jeszcze jakieś 30-40 cm :>

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Ja lookam na swojego z odległości 2-2,70m. Miałem zresztą już 42 wcześniej tylko LCd stary jak świat. Jestem przyzwyczajony. człowiekowi się wydaje, że to takie duże na początku a po tygodniu się przyzwyczaja i jest luz.

Link to post
Share on other sites

nie wiem czy nie zostaniemy wierni marce :) przyznam szczerze że rodzice maja tego panasa już sporo naprawdę świetny telewizor, ja swój użytkuje ponad 2 lata źródło upc hd i muszę przyznać że naprawdę sprzęt super:). Filmy z lapka w 1080p cud miód orzeszki, xbox tak samo.Z upc prog w hd super reszta lepsza lub gorsza zależy od jakości nadawanego kanału.

 

Chyba będę kombinował coś z modelem Panasonic

TX-L37DT35,podłącze neta po kablu i będzie dobrze :>

Link to post
Share on other sites

Chyba będę kombinował coś z modelem Panasonic TX-L37DT35,podłącze neta po kablu i będzie dobrze :>

Ooo... Panasonic 37" w cenie Samsung'a 40" jak dla mnie to trochę bez sensu... Jak już chcesz brać te 37" to lepiej Samsung UE37D6500 - no nie oszukujmy się, że jak LED to lepszy będzie Samsung no i dużo tańszy.
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...