Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam jak w temacie zastanawiam się nad jednym z tych telefonów. Telefonu będę używał głównie do słuchania muzyki (motka E8 ponoć bardzo dobrze gra a do tego posiada złącze jack) ale nie ukrywam że czasami chciałbym pstryknąć jakąś w miare dobrą fotke (góruje ku990) czy zagrac w dobrą gierkę czy oglądnąć film w *avi (i tu wygrywa n73). Stąd moje pytanie który z tych telefonów byście wybrali?

Link to post
Share on other sites

Z tego co napisałeś musisz sam odpowiedzieć który z tych telefonów jest dla Ciebie najlepszy. Musisz wybrać co jest najważniejsze (muzyka vs zdjęcia vs filmy). Z kolei co do n73 -> wolna, stary system, bardzo słaba jakość na słuchawkach. KU990 -> powolny (ale nie tak jak n73), dotykowiec w niezbyt udanym wydaniu. Co do jakości muzyki się nie wypowiem, ale zdjęcia robi nieco lepsze od n73.

Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chodzi o filmy, to właśnie KU990 góruje :lol: Zdjęcia też są dobre. Co do odtwarzacza to jest różnie, ja sobie podkręciłem volume w serwis menu i głośność jest dobra na Sennheiser PX200, ale jakość sygnału to już jest inny temat - przeciętnie.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Jako posiedacz E8 moge tutaj coś powiedzieć. Telefon ma przeznaczenie typowo muzyczne. Gniazdo jest "dołączane cyfrowo", tzn: na sluchawkach Creative EP630 i amplitunerze Technics gra bez problemu ale po podłączeniu do miksera Behringer lub jakiegoś innego bardziej zawansowanego sprzętu nie przełącza muzyki na gniazdo. Co do jakości muzyki dźwięk jest pełny, dość miękki. Na słuchawkach S9 przez Bluetooth bardzo uwydatnione basy ale taka już ich charakterystyka. Do robienia zdjęć nadaje się tylko przy dobrym świetla na zewnątrz. Fotki wychodzą identycznie jak w Moto K1 czy V8. N73 została zbudowana w dużej części na podzespołach starej nokii 6680. Robi niezłe fotki ale bedziesz musiał się przyzwyczaić do lekkich lagów :)

Link to post
Share on other sites
  • 5 tygodni później...

kumpel ma ku990 od roku i myślę że będzie to najlepszy wybór. aparat 5mpix odtwarza filmy avi,divx nawet do ekranu dotykowego da się przyzwyczaić, a gry są fajne a najlepsza te diamenty.

tylko nie bierz ku990i bo podobno wersja "i" niby jakiś dodatek ale kumpel mówił że w wersji "i" coś obcięli i jest uboga. :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...