Skocz do zawartości

9600gso do Battlefield 3?


Recommended Posts

Zależy co tam siedzi może lepiej nowy kupić ale to nie nasz temat :P

amd x4 635

gf 430 overcloking

4gb patriot

wd 40gb ;p

990XA-UD3

ocz xs2600w

Pierwsze co idzie to dysk pozniej karta poznije radiator podkrecamy cpuz poznije dodatkwoe wiatraki

obudowa aerocool pgs vs 9

 

KONIEC OFF TOP! :wariat:

Link to post
Share on other sites

W zasadzie to jest tak, że HD 5670 jest przeznaczona do HTCP podpiętego do 42 cali w salonie, a jak już ją mam, to porównam ją z 9600GSO czy do rozdzielczości 1440x900 się nada :-). Jak nie, to wróci do HTCP i kupię 5770.

 

A tak z ciekawości to sprawdzę jescze jak będzie wyglądać Battelfield na 42 calach i na zestawie e5200@3.5Ghz, 3GB Ram, HD5670

 

Telewizor obsługuje tylko 1024x768 więc może być w miarę ok. :-)

Link to post
Share on other sites

tak na szybko..

Wsadziłem na razie wieczorem HD5670 do e2140@2.4Ghz plus 2 GB Ram.

Rozdzielczość 1024x768 bo więcej telewizor nie osługuje :-) ale szczerze powiem na 42 calach wygląda to całkiem nieźle....

Pierwszy start i automatycznie ustawiło się na low/medium

kampania - licznik w budowany w grę pokazuje od 25 do 40 klatek ....

Zużycie procka 99% , pozytwnie zaskoczyla mnie karta - tylko 56 stopni

Dzisiaj wsadzę e5200 i dodatkowy ram i przetestuję dalej....

No i oczywiście jeszcze kartę trzeba podkręcić ;-)

Ceny HD6770 są teraz jakby trochę z kosmosu mam wrażenie.... więc czekam....

A najlepsze jest to, że syn który męczy tego 9600GSO przeszedł już całą kampanię, męczy multiplayera i jakoś mu na razie te 25-30 klatek nie przeszkadza... :-)....

 

Link to post
Share on other sites

Nie waż się kupować HD6770 tylko HD5770 ;)

 

Co do syna - jak nie sprawdzasz ilości klatek to nic Ci nie przeszkadza. Kiedyś całe życie grałem w 1.6 na 60 fps a teraz jak mam grać na 75 fps to już tragedia.

Edytowane przez blub17
Link to post
Share on other sites

Jak syn zacznie marudzić to pomyślimy :-) - może jeszcze ceny spadną - chyba będę raczej celował w HD5770.... mniejsza, mniejsze zużycie energii, osiągi minimalnie lepsze wg. testów od gtx260...

A swoją drogą to kampania to jakieś nieporozumienie jest - spacja, LPM, PPM, spacja, E, spacja, wróć na teren bitwy, spacja, wróć na teren bitwy...

Najbardziej zaawansowany silnik podobno, a nic rozwalić prawie nie można... gdzie te czasy gdy w Half Life 2 biegało się z tarczą od piły tarczowej gdy zabrakło amunicji i wrógów się likwidowało celnym rzutem :-)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...