Skocz do zawartości

Moje perypetie z RASURBO DLP-535


Recommended Posts

Witam jakiś czas temu pisałem o spalonym zasilaczu i dwóch dyskach twardych jak się okazało to było z winy zasilacza ale dobrze dyski mi wymieniono w serwisie na zasilacz czekałem 3 tygodnie (dostałem nowy). W miedzy czasie dokupiłem trzeci dysk, kartę muzyczną Creative i dodatkowy wentylator xigmateka do Midgarda. Postawiłem win7 pro poustawiałem w biosie jak być powinno zrobiłem 2 testy w 3dmark potem w orthosie następnie włączyłem grę deadspace i już na starcie na filmiku coś strzeliło w obudowie był to zasilacz. Myślę pewnie mam pecha jakaś wadliwa szt.

Dwa dni później oddałem go na serwis dostałem nowy od reki i wiadomo co się stało.

 

Rece mi już opadają nie wiem czy mam inwestować w nowy zasilacz lepszej marki czy to winna jakiegoś podzespołu. Mogę dodać, że pierwszy rasurbo trzymał ok 2 miesięcy na tej konfiguracji doszły tylko te 3 elementy do budy. Poza tym gdy zasilacz był w serwisie komputer chodził na zasilaczu megabajt 350w(podobno bardzo kiepski zasilacz) i nie było problemu oczywiście mowie o idle wszystko co potrzebowało większej mocy restartowało komputer ale nic nie paliło.

 

 

phenom II x4 550

gtx 275

3x seagate 12.7200

4gb ddr2 1066

gb ga-ma790x-ud3p

5x wentylatorów

creative x-fi titanium

Link to post
Share on other sites

Może stary Megabajt pokopał resztę sprzętu? Kiedyś tak miałem, że stara płyta Gigabyte działała tylko ze starym Codegenem. Ślub wzięli sobie. Gdy wsadziłem Chiefteca - nic. Musieli wziąć ich i rozwieść. 3 tygodnie to trwało. Płyta wróciła i już działała z Chiefem. Dlatego podłączanie takich bombowców do nowego sprzętu to naprawdę wielkie ryzyko.

 

Wiesz co zrób? Powiedz, że chcesz inny model, albo zwrot kasy, bo ten już Cie irytuje. Dostaniesz nowy i będziesz wiedział na czym stoisz.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...