Skocz do zawartości

Hmm jaki anytwirus?


Recommended Posts

Witam, jakiego antywirusa polecacie na obecna chwile?

Prosilbym tylko o wziecie pod uwage ze planuje zakup licencji na 3 stanowiska z czego 2 to netbooki (1215n i msi x600) w zwiazku z czym fajnie by bylo zeby niezakatowal mi tych maluszkow :D

Wstepnie rozwazam kasperskiego,eseta lub nortona, oczywiscie chce je przetestowac z trialami ale jestem otwarty na sugestie i wasze doswiadczenia.

Edytowane przez dexiji
Link to post
Share on other sites

Ja od siebie polecam KIS imo jest najlepszy. Jeszcze mi żadnego świństwa nie przepuścił, posiada również świetną możliwość a mianowicie leczenie plików czego inni mogą pozazdrościć. Licencje ma też stosunkowo tanie jak się bierze na kilka stanowisk o ile nie najtańsze. Ostatnio porównywałem go z ESET i wychodzi taniej.

Link to post
Share on other sites

Nie bierz KIS strasznie zamula kompa ; / Nortona sobie kup :)

Komu zamula to zamula :D Ja go mam od 3 miesięcy i ani razu mi nie zamulił kompa, uruchamia się i śmiga tak samo jak każdy inny program. Dla mnie to na dzień dzisiejszy liczą się tylko 2 pakiety KIS i ESET, wybrałem ten pierwszy i jestem bardzo zadowolony. :) Edytowane przez rafal12322
Link to post
Share on other sites

Zróżnicowane te wszystkie odpowiedzi .. Ja polecam AVG Antivirus , nie zamula kompa, obszerna baza wirusów, wyłapuje 97 % wirusów. Użytkuje go od roku, przesiadłem się z Avasta który trochę wkurzał wykrywając w każdym pliku wirusa, i wszystko pięknie śmiga .

Link to post
Share on other sites

Miałem już chyba wszystkie antywirusy i polecam noda ESS, kasperski tak zamula kompa że mała bania wogóle, w gta IV miałem problem z wczytywaniem tekstur. Jestem za nodem... od kiedy mam noda, nie mam problemów z kompem a i gta ze średnich przełączłem na max i tekstury wczytują sie prawidłowo

Link to post
Share on other sites

Ja polecam Nortona, korzystam z niego na starszym kompie i działa bardzo dobrze, nie zamula kompa i jest skuteczny.

Wcześniej miałem Kasperskyego i go nie polecam, korzystałem z niego przez 2 lata, bo miałem klucz za darmo, ale teraz nawet gdyby ktoś mi go dał za darmo to bym go nie zainstalował, szczególnie z tego względu, że bardzo zamula kompa.

Link to post
Share on other sites

"Norton 360" -licencja na 3 komputery,mam go na stacjonarce i 2 laptopach z czego jeden jest na procku Intel Atom i daje radę.

Ogólnie używam go 5 lat i nigdy mi windows nie padł z powodu wirusów,program działa bardzo dyskretnie bez żadnych śmiesznych alarmów i sam eliminuje zagrożenia,poza ty czyści rejestr i optymalizuje pliki.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...