Skocz do zawartości

BF3 i GTX 260 216SP


Recommended Posts

Mam PC podobny do Twojego, Phenom 955BE, 2x2GB RAMu OCZ 1066MHz, karta graficzna taka sama. Gram w rozdzielczości 1680x1050. Początkowo detale miałem ustawione trochę na minimalne, a trochę na średnie, ale teraz gram tylko na minimalnych. Niestety do komfortowej płynności jeszcze brakuje.

Link to post
Share on other sites

Ja na wysokich bez aa 30-55 fps więc u mnie wszystko ok. endrju_pl masz najnowsze stery? Jak nie to aktualizuj. Wiadomo, że gra czasem przytnie mi np. w metrze to jak wejdę w te boczne tunele to tnie. Ogólnie da się grać. Radoslaw HD4890 jest lepszy w BF3 to nawet widać na filmikach na yt.

Edytowane przez blub17
Link to post
Share on other sites

Mam na myśli słabszy procesor i mniej RAM. 260 i 4890 to ta sama wydajność w grach.

Dlatego mi trochę ciężko uwierzyć, że masz taki fps. Ludzią z nową i3 i mocnymi kartami się zacina a tobie na E5200? Jeśli chodzi o karty to są podobne aczkolwiek z lekki wskazaniem na HD 4890 http://www.benchmark.pl/komparator-gpu.html Też miałem zamiar kupić HD4890 ale na razie jeszcze się zastanawiam bo w tym komparatorze wydajności HD4890 ma HDR Score: 8120 pkt. a GTX 260 216SP ma 7410 do tego Radek ma 5 fps więcej w Crysis a np. różnice między 20 a 25 widać... Więc chyba mimo wszystko skuszę się na HD4890
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...