Skocz do zawartości

Internet przez router WiFi nie wyświetla wszystkich stron.


Recommended Posts

Witam.

Od dwóch dni mam nie mały problem i zmartwienie . Internet dostarcza mi TV kablowa w mieście , a więc mam modem , który jest podłączony do routera Dlink Dir-615 , który wysyła sygnał do mojego laptopa poprzez WiFi . Nie mam podłączonych żadnych innych urządzeń.

 

Od wczoraj gdy próbuje wejść na kilka stron to wyświetla mi się komunikat , że wystąpił błąd połączenia z serwerem . Smaczku dodaje to , że wchodzę na : extensions.joomla.org , wchodzę na jakiś link , a następnie klikam na następny odnośnik do demo , który przenosi inną stronę i wtedy mi przerywa połączenie i później nie włącza się już żadna strona ,chociaż połączenie z internetem nadal działa , a program pocztowy oraz gg dalej łącza się z internetem.

 

Nie dzieje się tak gdy mam podłączony kabel bezpośrednio od modemu , wtedy wszystko działa normalnie.

 

Router konfigurowałem jeszcze raz dzisiaj , przywracałem do fabrycznych ustawień ale to nic nie pomaga. Dodam tylko , że router ma dopiero miesiąc.

 

Cięzko to wyjaśnić , ale mam nadzieje że mnie zrozumiecie i coś poradzicie , i jak możecie to prosze piszcie dość prostym językiem bo wcześniej się z routerami nie bawiłem i nie mam o nich zbyt dużej wiedzy.

 

ps. zapomniałem dodać , że jeżeli się skopiuje adres odnośnika i ręcznie wklei do paska adresu to normalnie się zaladuje.

Edytowane przez radwys
Link to post
Share on other sites

Jeżeli chodzi o OS to wczoraj zrobiłem formata , bo miałem zawalony cały dysk i ogólnie laptop coś wolno chodził . System jest świeży. Jutro jeszcze będę miał drugiego laptopa w domu to zobaczę czy tak samo będzie się zachowywał.

Edytowane przez radwys
Link to post
Share on other sites
  • 3 tygodnie później...

Przez kabel nie chce się w ogóle połączyć .

 

Teraz zauważyłem , że gubi mi pliki przy wysyłaniu lub pobieraniu danych z FTP , a niekiedy nawet nie chce połączyć z serwerem.

 

Chyba będę musiał go odesłać na gwarancję . :/

Edytowane przez radwys
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...