Skocz do zawartości

12 kont steam z DEAD ISLAND magicznie tanio ;>


Recommended Posts

oj tam już sie aż tak nie czepiaj nikt tego nie sprawdzi, bardziej chodzi o nielegalne klucze a potem możliwy ban, ale to moja opinia

 

 

edit@

 

sam bym sprzedał swoje :D

 

http://iv.pl/images/32407694951747323123.png

Edytowane przez se7endays
Link to post
Share on other sites

sam jesteś od ruskich , gra w pełni po pl klucze europejskie

A dokładniej Eastern Europe i dodatkowo pochodzą z niewiadomego źródła. Jeśli się mylę podaj źródło lub chociaż ocenzurowany dowód zakupu jednego z nich. Jestem prawie pewien że, nie dałeś za nie złamanego centa i próbujesz jeszcze na tym zarobić.

Oczywiście nie jestem w stanie nic Ci udowodnić ale współczuje przyszłym nabywcom i Tobie późniejszego kłopotu z reklamacją.

Jako ciekawostkę zamieszczę oficjalne stanowisko Valve w tej sprawie (odpowiedź od supportu):

 

Hello xxxx,

 

Thank you for contacting Steam Support.

 

We apologize for the delay.

 

We will investigate this matter and take appropriate action.

 

If the key is determined to be fraudulent, it will be removed from your account.

 

Please note that you will not receive a notification about any action taken as a result of this report.

 

If you have any further difficulty, please let us know.

 

 

Więcej o tych kluczach możecie poczytać w internecie, a z mojej strony odradzam zakupu.

Link to post
Share on other sites
  • 5 tygodni później...

ps. nie kupowałem konta :)

i taki super hero jesteś? No właśnie i dlatego się tak żalisz i emocjonujesz tym, widać masz bardzo nudne życie i potrzebujesz sztucznie naganiać sobie jakieś emocje, sensacje, niesprawiedliwość, etc. etc. żeby nabrało jakiś sens, żebyś czuł że COŚ robisz. Nie obraź się ale tak to wygląda, zajmij się czlowieku swoim życiem i nie bój się - inni są dorośli i sobie poradzą, mają swoje wybory i wolną wolę. A te filmiki i przeżywanie jak cnotka okres - aż szkoda gadać..

 

Podobnie jak pisał mój przedmówca, ja nagrałem na takim koncie ok 70 godz. ale czasu i wydanej dyszki nie żałuje i pretensji nie mam, raczej motywację do zakupienia wersji pudełkowej bądź kolekcjonerskiej po 50-90 zł, bo uważam Dead Island za kawał świetnej gry, nie to co dzisiejsze gnioty robione na potęgę, które przejdziesz w jeden wieczór, a nawet jak nie przejdziesz to już się odechciewa wracać. Tyle w temacie ode mnie. Wyluzujcie bo wam się zajady porobią heh :D Troche rozsądku i dystansu.

Edytowane przez tomcat84
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

i taki super hero jesteś? No właśnie i dlatego się tak żalisz i emocjonujesz tym, widać masz bardzo nudne życie i potrzebujesz sztucznie naganiać sobie jakieś emocje, sensacje, niesprawiedliwość, etc. etc. żeby nabrało jakiś sens, żebyś czuł że COŚ robisz. Nie obraź się ale tak to wygląda, zajmij się czlowieku swoim życiem i nie bój się - inni są dorośli i sobie poradzą, mają swoje wybory i wolną wolę. A te filmiki i przeżywanie jak cnotka okres - aż szkoda gadać.. Podobnie jak pisał mój przedmówca, ja nagrałem na takim koncie ok 70 godz. ale czasu i wydanej dyszki nie żałuje i pretensji nie mam, raczej motywację do zakupienia wersji pudełkowej bądź kolekcjonerskiej po 50-90 zł, bo uważam Dead Island za kawał świetnej gry, nie to co dzisiejsze gnioty robione na potęgę, które przejdziesz w jeden wieczór, a nawet jak nie przejdziesz to już się odechciewa wracać. Tyle w temacie ode mnie. Wyluzujcie bo wam się zajady porobią heh :D Troche rozsądku i dystansu.

To co już k^%^@ nie można pomóc?

 

Wiele osób nie zna swoich praw jako kupujący i dają się regularnie ruchać w dupsko...

Link to post
Share on other sites

ja pierd... co niektórzy dalej nic nie kapują, chyba się będzie trzeba przejść do moda bo ta żałosna piaskownica w tym temacie już nie jest śmieszna.

 

Powtórzę konkretniej jeszcze raz podsumowanie całej sytuacji:

Jakim trzeba być polaczkowym zapyziałym nieżyciowym frustratem żeby kłócić się o 10-15 zł ? Każdy z licytujących, również ja, i kolega na poprzedniej stronie, wiedział na co się pisze, wiedział jaka jest normalna cena tego i że konto może przestać działać. Ale jest jedno przysłowie - kto nie ryzykuje ten nie jedzie %-) I wiecie co? To was boli, że tak na prawdę warto było przejechać sobie ten miesiąc świetnej zabawy (70-100h) za ułamek ceny, śmieszny ułamek a reszta już była wpisana w ryzyko :P A wy sobie małe żuczki plujecie w brodę że kolejny raz w życiu baliście się w czymkolwiek zaryzykować i nie ma co tu dalej dywagować.

IMHO temat do zamknięcia.

Edytowane przez tomcat84
Link to post
Share on other sites

NIe nie chodzi o to ... Chodzi o cFFaniaczkowanie sprzedawcy. Sprzedaje coś, co wcale nie jest takie super jak pisze. Miało działać, a nie działa. Nie za to płacisz ;] Zgłosić go - niech ma konsekwencje i się nauczy, że innych ludzi też się szanuje tak, jak chce żeby był i on szanowany :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...