Skocz do zawartości

Problem ze startem windowsa 7


Recommended Posts

Witam. Ostatnio mam problem ze startem windowsa. Raz się włącza, raz cały czas jest napis Welcome i po resecie się włacza. Wszystko zaczęło się od tego jak w Uruchom wpisałem msconfing a następnie w opcij Boot (mam windowsa po angielsku) i w opcjach zaawansowanych zmieniłem na 2 rdzenie. Wiecie chyba o co mi chodzi... na początku w ogóle nie mogłem włączyć dopiero jak wszedłem w awaryjnym odznaczyłem to i teraz raz się włacza raz nie co mam robić?

 

Edit teraz nie mogę w ogóle włączyć systemu po jakimś czasie od napisu welcome robi sie czarny ekran i tyle. Prosze o szybka pomoc bo jestem bez swojego kompputera.... Za kazda odpowiedz daje plusy prosze rowniez o szybka pomoc

Link to post
Share on other sites

Raz wszedłem w tryb awaryjny i zmieniłem to ale nic nie dałem... Może coś jeszcze innego dałem?! Ogólnie proszę was o wyczerpującą pomoc jak na razie nie włączam komputera ponieważ w ciągu 2 ostatnich dni był resetowany z 20 razy jeszcze trochę i będę kupował nowe części.... :[ Dod. szukałem pomocy w necie i trafiłem na coś takiego aby w trybie oczywiście awaryjnym wpisać w wierszu poleceń "sfe/scannow" i tak włąśnie zrobiłem. Uruchomiło się skanowanie a następnie poprosiło o reset. Tak też uczyniłem. Właczą się, robi się czarny ekran plus dod. na dole widać napis, że win. może być kopią itd. Przedtem jak wziąłem CTRL ALT DELETE to mi się chociaż task manager właczył a teraz robi się niebieski ekran i koniec. Nie mam pojęcia co jest grane! Proszę o wszelką pomoc, nagradzam czym mogę każdego bez wyjątku :)

Link to post
Share on other sites

Trochę mam tam danych ale jeśli musiałbym robić formata to trudno... ważnych dokumentów tam na szczęście nie mam, no nic może ktoś pomoże jak nie zasięgne rady specjalisty :)

 

EDIT: mimo tego, że jakoś specjalnie mi nie pomogłeś jesteś jednym który się udziela. Z tego względu dostałeś plusy za każdą wypowiedź :)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...