Skocz do zawartości

Google Formularz.


Recommended Posts

Witam serdecznie,

 

Jak ma wyglądać funkcja zliczająca Tak w wybranych komórkach?

 

W sygnaturze umieściłem link do formularza. Chciałbym aby wartości "ukończone produkcje", "W trakcje przechodzenia" oraz "Nieukończone" zliczały się same.

Edytowane przez Ujemny
Link to post
Share on other sites

Jakiś czas temu robiłem gruntowne porządki na dyskach twardych, zauważyłem ile mam zakupionych, oryginalnych oraz zainstalowanych gier, których nie znam zakończenia. Postanowiłem, że wszystkie wpiszę do dokumentu/formularza i w miarę możliwości ukończę. Przede wszystkim żal mi pieniążków które wydałem na ich zakup stąd taka decyzja.

 

Obecnie kończę Battlefield 3, czyli osiągnę 55%.

 

Na pewno nie uda mi się dojść do napisów końcowych kliku gier:

  • W Gran Turismo 5 gram tylko raz w tygodniu, ścigając się na dzielonym ekranie z narzeczoną;
  • Znudziła mi się konwencja Grand Theft Auto, dlatego już odstawiłem Episodes From Liberty City na półkę;
  • Ukończyłem SHIFT 2: Unleashed, więc nie widze sensu wracać do Need for Speed SHIFT;
  • Nie przepadam za racerami stricte zręcznościowymi, dlatego DiRT 2 również trafia na półkę. Zasadniczo nawet jej nie kupiłem, a dostałem jako gratis do karty graficznej;
  • Final Fantasy XIII... Allah mi świadkiem jak napaliłem się na kolejnego JRPG'a, niestety to co ujrzałem po uruchomieniu gry niezmiernie mnie rozczarowało. Już wylądowała na półce.
Z resztą powalczę. Do momentu kiedy ich nie przejdę nie kupię nic nowego. Edytowane przez Ujemny
Link to post
Share on other sites

Grand Theft Auto: Episodes From Liberty City sprzedawałem już trzykrotnie. Nie ma chętnych no chyba, że za 15 zł. DiRT 2, Need for Speed SHIFT mam w wersji elektronicznej. Final Fantasy XIII nie sprzedam za 50 zł, bo kosztowała mnie 180 zł.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...