Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć mam bardzo uciążliwy problem na na swoim PC, otuż wczoraj wieczorem sciągnałem programi proxy switcher, pobawiłem się troche i było wszystko ok, dzisiaj rano go odinstalowałem, i strony przestały działać.. od tak poprostu.

 

Problem polega na tym, że każda strona jaka tylko jest się ładuje, ale nie mogę się do niej zalogować, np. nie moge lognąść sie na poczte gmail, na forum/strone benchmark.pl i żaden inny serwis który znam i na którym mam konto, gdy wpisuje login i hasło naciskam enter a tam jak to w firefoxie - "Nie odnaleziono serwera" a w google chrome -" Strona internetowa jest niedostepna" w IE to samo.

 

Na laptopie (ten sam net, router) z ktorego pisze wszystko jest ok, wiec winy router nie ponosi na pewno w blokowaniu stron czy w jeszcze czyms innym, ale na PC nie moge zalogować sie na żadna strone, gadu, steam wszystko dziala, strony takze a logowanie na nie nie.. czyscilem kompa i CCleanerem, odkurzaczem, glary utilities i kilka innych programów które miałem pod ręką, czyściłem też plik - hosts w którym zostawiłem tylko 127.0.0.1 Localhost - słyszałem i wyczytałem że to może pomóc, serwery DNS są w porządku nic sie nie zmieniło, żadnych proxy juz nie mam poustawianych, jest wszystko tak samo jak przed instalacja proxy switchera, ale no jak widać cos zostało i cos blokuje mi ostro neta, robię własnie skan Avirą, więc dam znać co pokazała. Ma ktoś jakiś pomysł na to jak przywrócic mój internet do zywych?

 

 

PS. mam jeszcze jedną ważną rzecz, gdy włącze w firefoxie wtyczke - Stealthy i jako kraj dam PL, wszystko smiga i moge zalogować się wszedzie gdzie chce, wylacze i wszystko postaremu, sprawdzałem juz IE, Opere, FF, Chrome i jeszcze jakieś inne, na żadnej z przeglądarek internet nie działa..

 

Pozdrawiam i proszę o pomoc, dex.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...