Skocz do zawartości

Wyswietlanie 3d : Aktywne czy Pasywne - co wybrac?


Recommended Posts

Czytalem wiele artykulow na ten temat i zdania sa podzielone , czesc artykulow opisuje ze w przyszlym roku wiekszosc firm przejdzie na pasywne wyswietlanie 3d jednakże w innych artykulach mozna przeczytac ze aktywne okulary pokazuja obraz w prawdziwym full hd a pasywne nie, na pewno wiem ze pasywne okulary sa wygodniejsze ale mi najbardziej zalezy na wysokiej jakosci rodzielczosci i obrazu oraz braku tzw smuzenia w filmach BR oraz w grach , co wiec wybrac? pzdr:)

Link to post
Share on other sites

Jak sciagasz filmy z netu w SBS to nie ma znaczenia. Obraz i tak ma nizsza rozdzialke.

Jak ogladasz 3d z brd to masz pelne full hd.

 

Ja mam patrzalki aktywne. Sa ciezsze. I jak masz diody w pokoju (np jaki router itp) to widac miganie - nie przy kazdej diodzie

Ale warto stwierdzic.

 

 

No i oczy bola po 3h z avatarem.

 

Link to post
Share on other sites

Jak ogladasz 3d z brd to masz pelne full hd.

Nie zawsze, chodzi o to, ze np. technologia ktorej uzywa LG zaniza dwukrotnie ilosc linii wyswietlanych w poziomie.

 

Finalnie wychodzi na to, ze ogladasz wideo 540p a nie 1080p :)

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jak to z tego co wiem teraz wiekszosc modeli LG z 2011 roku wystepuje tylko z wyswietlaniem pasywnym obrazu , tak samo ten model tv 60 calowy tzn LG 60PZ950S to jest wyswietlanie pasywne przeciez czy jestem w bledzie?

 

PS. Rzeczywiscie ten model ma wyswietlanie aktywne:) Mozesz ,i powiedziec jeszcze z ktorego roku jest ten model-2011? pzdr:)

 

BIGPUN a powiedz mi czy na Twoim tv wystepuja jakiekolwiek efekty smuzenie tzn ghostingu? Jak sobie obraz radzi przy ogladaniu tv bez hd (bo jak wiadomo nie wszystki kanaly na telewizjach cyfrowych sa udostepniane w jakosci hd) ?

Link to post
Share on other sites

Smuzenia nie ma. Telewizja SD dziala ladnie tylko na crt i na plazmach.

 

Wady tv sa dwie:

1. Ekran odbija wszystko- w dzien trzeba przywyknac

2. Tv sam w sobie nie obsluguje dts. I jak ogladasz filmy z pendrive to trzeba szukac ac3 i inne.

 

Plusy:

1. To plazma wiec czern niesamowita. Super kontrast

2. Czerwony to czerwony!

3. Swietne skalowanie nawet ze slabego sygnalu.

4. Usb z obsluga avi i mkv do 1080p bez zadnego zrywania.

 

 

Wielkosc to wada i zaleta. Do filmow i tv rewelacja

Do gier nie za bardzo. Lubie grac siedzac blisko a wtedy strasza pixle obecnych konsol.

 

Po podlaczeniu kompa problem znika.

 

Pamietaj ze nie jestem obiektywny. Jestem fanem Plazm.

Moj pierwszy plaski tv to byla wyszukana plazma. Pozniej na troche zgrzezzylem z lcd sharpa i teraz znowu w salonie kroluje plazma.

 

 

 

O jakas gra:

http://img843.imageshack.us/i/imagegbw.jpg

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Witam.

Do 950-tki dostajesz pilot Magic Motion, adapter Wi-Fi no i posiada funkcję Wireless AV Link (bezprzewodowe podłączenie urządzeń zewnętrznych takich jak BR, konsola, dekoder, DVD) ale żeby się tym cieszyć musisz zakupić specjalny nadajnik/mediabox, którego cena waha się od 600zł-1200zł. To chyba wszystkie najważniejsze różnice

Pozdrawiam.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...