Skocz do zawartości

Nowa karta graficzna ~500 zł


Recommended Posts

Witam,

Chce wyminić sowojego AMD 5670 na coś mocniejszego.

Zastanawiałem sie nad http://www.proline.pl/?p=MSI+GTX465+1GB Tylko zastanawia mnie dlaczego jest on taki tani i czy będzię on dobrym wyborem czy może lepiej coś z AMD, być może lepiej dołożyć ta przysłowiową stówkę do czegoś lepszego.

PC tak w opisię.

Edytowane przez Dalar
Link to post
Share on other sites

Ale wiesz że może się nie udać i spieprzyć karte możesz?

jak Ci by się udało to GTX 470 ma pod obciążeniem ogromne temperatury 93stopnie + do tego duży apetyt na prąd i nawet głosna jesteś więc wątpię byś wytrzymał

Edytowane przez Furiax
Link to post
Share on other sites

GTX 465 to do cna wykastrowany GF100 (GTX 480, 470). Karta gorąca, prądożerna, mało podatna na OC i przeciętna w ogólnym rozrachunku. Wydajność na standardowych zegarach plasuje się (w zależności od tytułu), lekko poniżej lub lekko powyżej GTX 460. Należy jednak pamiętać że ten po podkręceniu dogania 470'tke i wówczas jest bezkonkurencyjny.

 

Jeśli interesuje Cię karta używana to za 600zł mogę Ci pogonić Radeon'a 6870 od Sapphire.

Link to post
Share on other sites

Ty gtxxor co ty z tym Radosławem kombinujesz? Wystawiłeś go tu na sprzedaż jakiś miesiąc temu, pisałem do ciebie w tej sprawie, to wyłożyłeś laskę i nawet nie raczyłeś odpisać. Teraz cichcem tu go oferujesz. A tak na marginesie to hd 6870 od Szafira za 600 zł to dobry deal więc do autora: dozbieraj i kupuj. O ile dogadasz się ze sprzedającym,

Link to post
Share on other sites

Ty gtxxor co ty z tym Radosławem kombinujesz? Wystawiłeś go tu na sprzedaż jakiś miesiąc temu, pisałem do ciebie w tej sprawie, to wyłożyłeś laskę i nawet nie raczyłeś odpisać. Teraz cichcem tu go oferujesz. A tak na marginesie to hd 6870 od Szafira za 600 zł to dobry deal więc do autora: dozbieraj i kupuj. O ile dogadasz się ze sprzedającym,

Miał go brać jeden użytkownik, ale napisał mi że jednak mu gotówka ubyła, kolejny najpierw zarezerwował a potem stwierdził że jednak woli coś mocniejszego i takim sposobem Radek dalej jest do kupienia. Jeśli poczułeś się zlekceważony, to przepraszam ale byłem przekonany że sprawa już jest nieaktualna bo już dwóch rezerwowało.

Edytowane przez gtxxor
Link to post
Share on other sites

GTX 465 to następca GTX 4601gb a czasami GTX 460 jest lepszy a tak to są równi radzę Ci dołożyć do HD 6850 lub GTX 460 1gb

W kwestii formalnej, 465 nie jest następcą 460, właściwie 460ka została wydana po 465 wiec to ona jest jego następcą :->

Zostało już to powiedziane, że 465 praktycznie nie opłaca się dziś kupować (temp, zużycie energii, średnia wydajność, ect). Modować na 470 można było tylko nieliczne karty chyba Galaxy, także prawdopodobieństwo udanego modu teraz jest nikłe. Spokojnie można kupić jeszcze nowe 460 tudzież 6870 w takiej cenie więc nie ma się co zastanawiać nad 465.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...