Skocz do zawartości

Problem z GG po zawieszeniu systemu


Recommended Posts

a wiec pare min temu wlaczylem internet, tak po paru min gg nachwile odeszlem od kompa, przychodze a tu komp zawieszony tzn 0 uzycia dysku nic sie nie rusza itp

wiec go zresetowalem, po resecie wlaczam gg i sie mnie pyta czy chce zalozyc nowy numer czy juz mam swoj numer o0 wiec zalozylem profil o nazwie Ari (taki mialem) po zaakceptowaniu "profil Ari jest uszkodzony" i tyle... obecnie zalozylem profil pod inna nazwa, wie ktos jak to przywrocic? chodzi mi glownie o arhiwum ;/

korzystam z visty wiec chwile musze poszukac mojego dawnego profilu na dysku

wie ktos gdzie moze byc? bo ja cos znalesc nie moge

Link to post
Share on other sites
Ari93 miałem ten sam problem założyłem siostrze numer gg na moim kompie potem odpaliłem ponownie gg chciałem zalogować się na swój progil i wyskoczyło mi, że profil jest uszkodzony :D archiwum wszystko poszło się... :P szukałem wszędzie profilu nigdzie nie mogłem go znaleźć nawet tak jak napisał powyżej Matuzalem nawet tam tego nie było :D to jest właśnie całe nowe gg shit :o polecam Ci aQQ chociaż tam nie ma takich cyrków jak to mi się zdarza na gadu czasami zbyt często.. sam jestem ciekawe jak można odzyskać archiwum z uszkodzonego profilu więc przyłączam się do tematu :)
Link to post
Share on other sites

tam kit z profilem itp bo jednego nr nie mam xd tzn na serverze ale chcialbym najbardziej odzyskac swoj profil tzn Ari i arhiwum...

dodam zez ze mialem skurke sciagnieta i jej gg nie widzi o0

odinstaluje i zainstaluje jeszcze raz... trudno... ;/

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...