Skocz do zawartości

Matuzalem

Użytkownik
 • Liczba zawartości

  200
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0 Neutralny

O Matuzalem

 • Tytuł
  Dyskutant
 1. Ani wiadomo jaki Windows, ani czy i ew. jaka jest sygnatura błędu (najczęściej 0x8000xxxxx) - do sprawdzenia w logu windowsupdate. Trudno więc orzec co leży u podstaw kłopotu. PS. Zwykle wystarcza bądź odświeżenie - przez usunięcie (przemianowanie i usunięcie) - SoftwareDistribution lub przerejestrowanie kliku bibliotek (ich zestaw zależy od systemu i sygnatury błędu), choć czasem problem tkwi gdzie indziej, ale zacząć można od tego o czym tu mowa.
 2. W ponad 90% wypadków wystarcza użycie combofixa, by sprawę opisaną przez Autora wątku załatwić.
 3. Sprawdź usługę kompozycje (tryb uruchamiania automatyczny - stan właczony). Czasem - to o instalatorze - trzeba, wygołada że to i Twój przypadek, ręcznie dograć WI, mimo iż teoretycznie w SP3 on jest. Tego z IE nie rozumiem. Nim przejdziesz do działań , o których wyżej sprawdź czystość systemu - może jakiś combofix poza AV, do użycia, by był wart.
 4. Zapewnie, [email protected], nie chodzi o żal za utraconym miejscem, ale rzeczywistą zbędność swapa w takiej wielkości. Mało jest, w warunkach domowych, sytuacji, w których rezerwacja takiej ilości przestrzeni byłaby uzasadniona. Jakoś tak to leci: Komputer > Właściwości > Zaawansowane ustawienia systemu > Sekcja Wydajność, Ustawienia > Zakładka Zaawansowane > Zmień… Pamietać warto, iż ustawienie stałej wielkości pliku wymiany zapobiega jego fragmentacji (można rozważyc półśrodek w postaci rezerwacji wartości minimalnej).
 5. Because... 64 "na" 32 na pewno nie da rady, a zapewne z tego samego względu i przenoszenie odbywa sie w sposób przez Ciebie opisany. Wydaje mi się, że jednak będzie szybciej zacząć od zera niż tracić czas na nie gwarantujące powodzenia próby.
 6. Po pierwsze to dość wątpliwy związek między wynikiem w 3DM, a oboecnością wirusa. Po drugie - jaki to ma bć AV (płytny, darmowy)? Jeżeli pierwszy to albo Kasperysky (w dowolnej konfiguracji) lub najnowszy Norton ( zdecydowanie się poprawił w stosunku do wcześniejszych wydń). Jeżlei drugi to bym chyba jednak za jakimś AVG free lub COMODO optował.
 7. \users\użytkownik Vista\gadu-gadu\Nazwa Użytkownika GG\
 8. y0ddh4 - zapomniałes uprzedzić, że sugerujesz skorzystanie z zestawu, którego składniki dalekie są od darmowości, a tym samym propagujesz złodziejstwo. matt36 - doprecyzuj, proszę, - co się, przy prubie odpalenia, pojawia na ekranie?
 9. Skutki "podmian" się kłaniają. Można niby próbować użyć regsvr32, ale pewnie wyjście, kóre wskazał lopez2, jest szybsze i pewniejsze.
 10. To - co już sugerowałem wyżej - nie jest, i to nie tylko w mojej opinii, dobre rozwiązanie - w takim wypadku "kawałki" swapa są porozrzucane w każdej "dziurze" większej niz 0,5MB. Jeżeli obawiasz się ustawień sztywnych, to ustaw choć wartość minimalną (sam ją określ), a tylko max bez ograniczeń wskaż. Spowoduje to, iż przynajmniej w podstawowym zakresie wykorzystania swap będzie tworzony w jednym obszarze - pliku i dopiero po jego wykorzystaniu zacznie "ganiać" po partycji.
 11. A ja napiszę, że nie można udzielić wiążącej odpowiedzi na pytania z postu otwierajacego - brak danych dotyczących zastosowań komputera (używanych aplikacji). To jest sprawa kluczowa zarówno dla ustalenia rozmiaru pamięci wirtualnej, jak i jego położenia. Ad. wyłączenie swapa - optycznie to go może i nie ma, ale w rzeczywistości system i tak go używa. Co do tej partycji FAT to też zaczyna być pewien kłopot, bowiem - z powodu "szybkość" - winna być ona założona na początku dysku, a tym samym na niej będą pliki startowe systemu, a pewnie i inne drobiazgi. Poza tym wcale nie jest trudno w
 12. A jesteś pewien, że to nie sterowniki do kontrolera S-ATA - na kórym jest dysk - należy podać (scalić)? Gdybyś podał etap instalacji, na kórym się ten monit pojawia to pewniełatwiej by było.
 13. Niestety anim upoważniony do wchodzenia w szczegóły, ani nawet tekstu już nie mam. W skrócie - to co najważniejsze czyli skuteczność mizerna wielce. Fakt, że to powijaki może być uprawiedliwieniem, ale w takim razie po co było się z tym pchać i zachwalać, że już działa i chronić może?
 14. A przeczytałeś choć to co w moim pierwszym, w tym wątku, poscie zacytowałem za Microsoftem? Mam wrażenie, że to zdanie Ci umknęło, a tym samym tego tropu nie "zbadałeś".
 15. I nie masz, _nick_, czego żałować, bo to jest poroniony pomysł jeżeli o efektywność chodzi. Chyba lepiej nawet nie używać żadnego niż mieć iluzję, że zawartość dysku jest chroniona (tym "wynalazkiem") - miałem okazję przeczytać jakąś nie całkiem oficjalną recenzję wartości merytorycznej tego produktu.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...