Skocz do zawartości

Zasilacz pod GTX 560 ti


Recommended Posts

Furiax dobrze wiec to powiedz mi bo juz zrozumialem o co chodzi z 6-pinami (wtyczki zasilajace) do mojej karty potrzebne sa az dwie a twoim zasilaczu podanym jest tylko jedna taka

czyli nie znasz sie a chcesz pomoc, oczywiscie doceniam to ale niestety nie przyjme twojej propozycji.

ale tez moge zle to zrozumiec wiec siie lepiej nie bede wypowiadal :P

chyba ze chodzi w tym ze te 2 wtyczki sa potrzebne kiedy chce miec SLI

Edytowane przez anavard
Link to post
Share on other sites

Seasonic'a, choć tak na prawdę Antec HCG 520 to też seasonic, co czyni wybór nieco trudniejszym, ale oba są świetne, poczytaj sobie i sam zdecyduj:

http://www.hardwaresecrets.com/article/Antec-High-Current-Gamer-520-W-Power-Supply-Review/1399/1

http://www.hardwaresecrets.com/article/Seasonic-S12II-Bronze-520-W-Power-Supply-Review/954/1

Link to post
Share on other sites

W grudniu za 250 brutto w Saturion.pl kupilem XFX 550W.

Mam i5 2500k + gtx 560TI. Tez się zastanawiałem nad zasilaczem, sądziłem że powinien być mocniejszy. Koledzy z forum doradzili mi XFX i jeszcze jakiś o podobnej mocy.

Zasilacz jest cichy, ma wystarczająco wtyczek (mógłby byc modularny, ale w sumie jak masz zasilacz na dole budy, to nic nie wisi).

Nie mogę na razie powiedzieć złego słowa na ten zasilacz.

 

http://www.saturion.pl/product/120162/Sprzet_komputerowy/Podzespoly/XFX_Core_550W_120mm_80_SLI_PSU.html

 

Nie widzę sensu kupowania XFX'a na Allegro, skoro w sklepie który istnieje fizycznie, możesz nabyć znacznie taniej.

pozdrawiam

Edytowane przez mandrzej111
Link to post
Share on other sites
  • 10 miesięcy temu...

Procesor to procesor :>

 

Tutaj sie z toba wogule nie zgodze // wogule? zgodze? // za takie kwiatki dostaje się ostrzeżenia, na razie tylko upomnienie // drachenfeles

Witam chcialbym zakupic gtx560 lub gtx560ti i posiadam zasilacz modecom logic 500w staczy on ? czy tez musze zakupic nowy?

procek core quad i5-2500k

plyta.gigabyte h61-s2-b3

8gb ram 1333 mhz prosze o szybka odp

 

Nic specjalnego, jeśli masz mozliwość innego, to trzymałbym sie od Modecoma z daleka

Ile do wydania na GPU?

Nie oplacalne karty wybrales.....

Link to post
Share on other sites

max 800 na karte + ewentualnie na ten zasilacz jakies max 300 zl co byscie doradzili bo chce graf w bf3 na mojej nie idzie mam gt 520czytalem ze gtx560 asusa pobiera 170w max. a procek i pod zespoly jakies 190. wiec w przeliczeniu powinlo mi starczyc. ale chcialbym na poczatek na tym starym zasilaczu pociagnac jakis miesiac a za miesiac nowy zasilacz :) ale chetnie poslucham waszych rad jaka karte oraz zasilacz.

Edytowane przez TubuS
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...