Skocz do zawartości

Recommended Posts

poczekaj max 4 miesiace poniewaz maxymalnie do maja 2012r wyjdzie ipad 3 (i kup go) poniewaz ma najlepszy system jaki powstal

ipad 2 jest gorszy poniewaz nie ma flasha ? filmy megavideo (dla mnie to jest plus) uzywam ipada 2 i nie wazne gdzie jestem czy na wakacjach czy u rodziny ogladam filmy z komputera ktory jest w domu (setki kilometrow )

 

 

Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Link to post
Share on other sites

jeżeli ktoś ma jakieś pytania to przez cały weekend będe w domu a ojciec ma transformera prime więc moge na nie odpowiedzieć. Ogólnie mówiąc- na mnie sprzęt zrobił ogromne wrażenie, super wykonanie, ekran świetny, wszystko chodzi super płynnie. No nie wiem czy mógłbym znaleźć jakąś wade.

 

stanleytli wyszła już poprawka oprogramowania która naprawia ten problem.

 

a i nie wiem skąd te informacje że android 4 dopiero w lutym, bo egzemplarz który posiadam ma już czwórke

 

a, ma moim zdaniem jedną wade, brak modemu 3g.

 

ale da sie to załatwić rootem i dograniem odpowiednich sterowników do modemu na usb, lub można też kupić sobie mifi - tak zrobi mój ojciec bo ma iplusa a nie chce zebym mu kombinował z oprogramowaniem.

Edytowane przez andrev
Link to post
Share on other sites

Mam juz Prima i potwierdzam andka 4.

Generalnie wszystko jest OK, ale ...

Jak u was z wi-fi. Probowalem kopiawac duzy plik, film mkv na Prima i max transfer 2,2 - 2,3 MB przy wi-fi N w odleglosc 0,5 do 1 m od rutera, czyli kicha. Probowalem stramowac 720p, blisko rutera ok im dalej tym gorzej. Streaming 1080p czasami wogole nie chcial wystartowac. Podobnie ze streamingiem z DM8000HD im dalej tym gorzej (mowie o zejsciu z pietra na dol, ale ruter caly czas widoczny). Na laptopie wszytsko bez problemu.

Chyba faktycznie to wi-fi w Primie jest skopane.

Czekam na wasza opinie (chyba Prime pojedzie spowrotem do sklepu).

Link to post
Share on other sites

Dlatego ASUS oznajmil ze niedlugo wyda nowa aktualizacje do Prima wiec bedzie dobrze. A co jak go odniesiesz ? Kupisz iPada 2 ? Wez mnie nie rozsmieszaj..

Nie rozsmieszam cie, tylko pytam o doswiadczenia innych z tym tabletem.

Czytalem ze to problem hardweru, antenki wi-fi i aluminiowa obudowa tlumiaca sygnal.

Tab jest ok tylko to slabo dzialajace wi-fi mnie denerwuje, za 600 Euro spodziewalem sie super dzialajacego sprzetu.

P.S. Moglbys cos wiecej naswietlic nt. owej nowej aktualizacji do Prima, nowe stery do wi-fi?

Link to post
Share on other sites

asus powiedzial tylk otyle ze wyda aktualizacje naprawiającą problemy z wifi i gps. Wszyscy przypuszczają że polega ona poprostu na wzmocnieniu mocy anten bo przy aluminiowej obudowie muszą być one mocniejsze.

 

a po drugie to marne szanse ze zwrocisz go do sklepu ( oczywiscie jezeli nie kupywales przez i nternet, bo jak przez internet to be problemu) bo to czy przyjmą zwrot zalezy tylko od dobrej woli sklepu, a tej zazwyczaj brakuje

Link to post
Share on other sites

no to jestes w kropce, ja na twoim miejscu chyba jednak bym go zwrócił ( mimo iż ja jestem z niego mega zadowolony) bo jak zwrocisz to jezeli wyjdzie aktualizacja to cos poprawiająca to przeciez nikt ci nie zakazuje kupić go 2. raz :D a jezeli bedziesz czekal to mozliwe ze aktualizacja cie nie zadowoli i bedziesz rozczarowany czego nikt nie chce :D

dlatego zwróć, i śledz na forach wiadomosci o aktualizacji.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...