Skocz do zawartości

Recommended Posts

Wszystko zależy do czego będzie Ci ten tablet potrzebny. Najprościej napisz czego oczekujesz od takiego urządzenia.

Od siebie dodam tylko tyle, że spędziłem długie godziny w PC Word bawiąc się iPadem i Transformerem, ale ostatecznie padło na tego drugiego, ponieważ czasem muszę podpiąć jakiś nośnik danych, napisać dokument i mieć wsparcie Flasha.

Link to post
Share on other sites

Zgadza się-Nvidia zrobiła mocny układ na który nie ma gier.

Wejdz sobie na Tegra Zone,najnowsze gry mają już rok i nie zachęcają do zakupu.

Nie rozumiem po co komu jakieś czytniki wbudowane skoro są programy typu DropBox.

Link to post
Share on other sites

Zgadza się-Nvidia zrobiła mocny układ na który nie ma gier. Wejdz sobie na Tegra Zone,najnowsze gry mają już rok i nie zachęcają do zakupu. Nie rozumiem po co komu jakieś czytniki wbudowane skoro są programy typu DropBox.

Chociaż ostatnio pojawiają się nowe gry, ale co z tego skoro są beznadziejne i szkoda wydawać na nie pieniądze. Mnie najbardziej dobija fakt, że wchodzę to tego Android Marketu, jest pentyliard aplikacji, ale same słabe i nikomu nieprzydatne, a każda następna jest kopią poprzedniej... Już nawet w Nokia Store jest lepiej. Mając iPoda Touch 4G nie mogłem się opamiętać z kupowaniem aplikacji, w AppStore jest i będzie co kupować. Już nawet nie wspomnę o bardzo częstych i dużych promocjach co w Android Markecie jest niespotykane.

 

Bardziej uniwersalny będzie oczywiście Prime czy choćby świetnie zapowiadający się Acer A700, ale jeśli nie przeszkadza Ci cały ten ekosystem Apple'a, przymus (co dla mnie było akurat zaletą) robienia wszystko przez iTunes, czasem konwertowania audio i wideo do formatów kompatybilnych z iPadem to bierz go spokojnie.

Na Tegre się nie patrz. Nawet ta nowa nie zapewni tak szybiego działania urządzenia co A5 w iPadzie 2.

 

Ja w wakację zmieniam tablet na nowy, mam nadzieję, że na iPada 3... chyba, że A700 będzie jakaś oszałamiająca.

Link to post
Share on other sites

Transformer Prime jest znacząco lepszy od iPada 2 co nie powinno raczej dziwić skoro już pierwsza generacja rozkładała iPada 2 na łopatki. Moim zdaniem wersja 32GB starczy w zupełności a jak ci mało to możesz sobie dokupić kartę MicroSD :P

Link to post
Share on other sites

Mam wrażenie, że niektórzy ludzie nie wiedzą co to argumenty bo takim rozumowaniem Fiat 126p jest przecież znacząco lepszy od Mercedesa CLS.

Nie wiem czy słyszałeś Mixtape, ale Prime ma duże problemy z WiFi, GPSem i matrycami. Swoją drogą to nie wiem jak Asus mógł popełnić taki błąd konstrukcyjny. Oni już tego nie naprawią. Trzeba czekać na poprawioną wersję Prime'a. Jak dla mnie to w tej chwili Prime jest takim małym failem roku, który nie licząc Tegry 3 (której Android i tak nie umie wykorzystać), nowego chipu audio i paru innych małych dobrodziejstw nie wprowadza nic nowego.

To nie jest ta sama rewolucja co iPad>iPad 2. Nie ma się czym jarać. Asus stworzył świetny koncept, ale musi go jeszcze mocno dopracować.

Pamiętam jak się wszyscy jarali pierwszym TFem. Tablet jest mocno średni, a wykonanie niesamowicie kiepskie. Klawiatura jest znacznie lepiej zrobiona niż sam tablet, który w każdym możliwym miejscu skrzypi i trzeszczy, spasowanie też nie powala... tu coś odstaje, tam coś odstaje. Nie jest wcale "aż" tak wydajny, Tegra 2 to jakieś nieporozumienie, często nie mogę nawet włączyć filmu w 720p. Jeżeli sądzisz, że tylko ja tak piszę, zobacz sobie temat na forum android.com.pl.

Link to post
Share on other sites

Ale opowiadasz dyrdymały Transformer źle spasowany, że coś odstaje? Jakoś nie zauważyłem tego w swoim egzemplarzu, również nic nie trzeszczy a mam go od lipca. Wydajność jest na poziomie hiper uber ipada2, a jak chcesz argumentów to przynajmniej Transformer ma głośniki stereo a nie jedną pierdziawkę, można go podłączyć przez HDMI do TV, lub monitora, ma Flasha, można rozszerzyć pamięć kartami mSD, nie jest się skazanym na korzystanie z iTunes i innych formatów zgniłego jabłuszka, ect. Jak dla mnie jest to dość powodów aby uznać go za lepszy sprzęt od ipada2.

Link to post
Share on other sites

O ile teraz telefony o ekranie 4 do 5 cali mają rozdziałkę 1280x720 to na takim 1080p zawsze będzie więcej treści do upakowania, kolejna sprawa to 2GB RAMu. Myślę, że z takim hardwarem ciężko będzie spowolnić Androida :D.

Tablet ma zostać pokazany na CES w styczniu, do sprzedaży pewnie wejdzie do kwietnia.

Swoją drogą to byłeś np w Saturnie pomacać jakieś tablety?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...